Szerző Téma: Érintőképernyős kezelők  (Megtekintve 21126 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Érintőképernyős kezelők
#9 2013. Január 31. - 11:12:29
0
Régóta állítjuk, hogy a kezelők árát mesterségesen tartják a gyártók magasan. Különben miért is kellene egy ilyenért, egy alsó kategóriás TV árát kifizetni...
Elgondolkodtató, hogy vállalható minőségű 7"-os tabletek már bruttó 20eFt alatt bárki számára elérhetőek...  ::)
előzmény: handras #6

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Érintőképernyős kezelők
#8 2013. Január 30. - 21:39:57
0
Az tényleg röhej, hogy ha levonod egy központ szett árából a kezelő árát, akkor 2-3e HUF-ért adják a panelt és a fémdobozt együtt.
előzmény: Lacy #7

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Érintőképernyős kezelők
#7 2013. Január 30. - 20:50:52
0
és abba mekkora lcd panel van mi? :)  :P
előzmény: handras #6

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:Érintőképernyős kezelők
#6 2013. Január 30. - 20:40:51
0
Régóta állítjuk, hogy a kezelők árát mesterségesen tartják a gyártók magasan. Különben miért is kellene egy ilyenért, egy alsó kategóriás TV árát kifizetni...

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Érintőképernyős kezelők
#5 2013. Január 30. - 20:29:43
0
igen tudom, sőt akartam is írni ezt (sőt mintha írtam volna is de eredetileg nem is itt volt :) )
de ez nem indokolhatja a majd dupla árat.
Manapság olyan filléres téma már ez az érintőpanel hogy max 10 %-ot dobhat az árán
előzmény: vlezlee #4

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Érintőképernyős kezelők
#4 2013. Január 30. - 19:45:34
+1
1.21-es fw: elég gyakran elfelejt hangjelzést adni a bejárati késleltetés ideje alatt, ilyenkor csak akkor lehet kikapcsolni a rendszert, ha már megszólalt a sziréna (ezzel együtt lehet élni, nem mindennapos és 1.22-ről downgrade után nem panaszkodtak hibára)

1.22-es fw: ha a felhasználói kódok programozásához be akarsz lépni és a mesterkód kérésekor pár másodpercet vársz a kódbeütéssel, akkor a kód bevitele után elkezd élesedni a rendszer (gyakorlatilag egy szépségszalonban, ahol viszonylag sok tanuló megfordul és gyakran cserélik a kódokat, használhatatlan ezzel a hibával)

Én ennyi bosszantó hibába futottam bele, de valaki múltkor linkelt be egy youtube videót, azon is valami TM40 bug volt.
előzmény: mot #3


@Lacy: Nem védeni akarom a DSC-t, de az ő cuccuk 7" méretű, árban a TM70-hez kellene majd hasonlítani, ha kapható lesz végre.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Január 30. - 19:52:22 írta vlezlee »

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
Re:Érintőképernyős kezelők
#3 2013. Január 30. - 06:33:48
0
Halljuk a TM40-el kapcsolatos tapasztalatokat!
előzmény: vlezlee #51

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Érintőképernyős kezelők
#2 2013. Január 30. - 00:00:59
0
Korábban én is néztem, de egyrészt nem csípem a dsc-t, másrészt, már akkor is piszok drága volt. Egyszer azért szívesen kipróbálnám, sajna a TM40-eknek van 1-2 bosszantó hibája :/
előzmény: Lacy #50

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Érintőképernyős kezelők
#1 2013. Január 29. - 19:26:15
0
Ma egy egész más témából kifolyólag akadt a szemem elé ez :) muhaha
a dösöcö-nél is felébredtek édes élet..
Mindössze 54900 ft +áfa áron
ezért majdnem 2 db TM 50-et vehetek de az akciós TM 40-ből pont kijött volna 2 és még maradt volna egy kis apró is  :P

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!