Szerző Téma: Babyware  (Megtekintve 45820 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Re:Babyware
#86 2016. Február 09. - 15:46:45
0
Operációs rendszer milyen? Továbbá 32, vagy 64 bites?
Milyen adatkábelt használsz? Gyári, vagy épített?
Sok egyéb más is lehet a háttérben. Vírusirtó is szórakozhat.
Nekem eddig problémamentes volt a Babyware, egyedül az SP4000 az ami néha makacskodik, de ezt a panelt amúgy is kerülöm.
Ráadásul évek óta épített adatkábellel dolgozom, ami még csak nem is FTDI chipes, hanem PL2303 chippel szerelt.
Oprendszerem: Win7Pro 32 bites SP1, és tiltva van az automatikus frissítés, ahogy feltelepült, úgy van. A gép amúgy is kizárólag offline, netre soha az életben nem csatlakozott, se vírusirtó, se egyéb marhaság, ami belekavarhat. Ezen csak riasztók vannak programozva. Ami plusz, az a teljes körű védelem, már bios szinttől, amit a notihoz adott program  menedzsel.
DVR-NVR IP és egyéb marhaságokra másik gép van rendszeresítve.

előzmény: Wineman #84

Nem elérhető Wineman

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
Re:Babyware
#85 2016. Február 09. - 11:11:31
0
Ja és a központ azonosító, pc jelszóban levő nullákat nem képes ráküldeni a központra, egyszerűen kihagyja őket, nem A-val helyettesíti, ami miatt persze legközelebb már nem tudsz csatlakozni se innen, se Winloadból. No komment.
előzmény: Wineman #84

Nem elérhető Wineman

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
Re:Babyware
#84 2016. Február 09. - 10:42:14
0
Üdv!
Letöltöttem ezt a csodálatos, szavakkal le nem írható programot. Csak azt nem tudom, hogy mit csinálnak Paradoxék... Állandóan elveszti a központtal a kapcsolatot úgy 2 perc után, nem tudja feltölteni a változásokat, csak ki-belépés után... Van valami megoldás ezekre a hibákra? (2.31.4-et használok)
előzmény: vlezlee #83

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Babyware
#83 2015. Január 27. - 21:18:54
0
MG5050-nél a 2.9.9-es verzió is hibázik, sokszor nem tudja megnyitni a programozási lapot. Az EVO és EVOHD része viszont tökéletesnek mondható :)
előzmény: syn7h37ic #82

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Re:Babyware
#82 2015. Január 24. - 14:57:45
0
A visszaállítás dátumát nekem is hozzáfűzi a nevekhez, de nem duplikált semmit.
Régen volt ilyen, valamelyik 1.xx verziónál, de jó régóta nem találkoztam már ezzel a hibával. Más hibát viszont találtam a programban, Magellan központnál, a repeater programozásnál nem mindig hajlandó ráküldeni az adatokat, a Winload viszont tökéletesen megoldja. És még mindig nincs térerő kijelzés rádiós eszközöknél, ami a Winload-ban már jó régóta ott van...
előzmény: vlezlee #81

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Babyware
#81 2015. Január 24. - 14:47:10
0
Nekem Windows 8.1 64 bit van a laposon. Backup látszólag működik, de a restore nem, egyrészt minden ügyfél neve után beírja a visszaálítás dátumát, vannak ügyfelek, akik duplán vannak a listában és nem is lehet megnyitni őket én emiatt kerestem más backup megoldást :/
előzmény: syn7h37ic #80

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Re:Babyware
#80 2015. Január 24. - 13:44:42
0
Ezt hogy érted, hogy nem jó a backup/restore funkció?
Nekem eddig nem okozott gondot. A backup-ot simán vissza tudtam dobni, mikor költöztem az újabb notebook-ra. Sőt a kolléga is tudta az általam backupolt részeket a saját gépére "restorálni" Igaz, az összes gépen win7 32 bit van, amin mozgattuk az állományokat.
De köszi az infót, hogy hová teszi a szoftver, inkább mentek többször többféle módon, minthogy elvesszen rengeteg ügyfél adat.
előzmény: vlezlee #79

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Babyware
#79 2014. December 22. - 23:16:43
+1
Kollégák újabb babyware infó:

Sajnos a backup/restore funkció még mindig nem működőképes babyware-ben, de sikerült megtalálnom, hogy hogyan lehet file szinten átvinni az adatbázist az új op.rendszer alá.
A
C:\USERS\PUBLIC\DOCUMENTS\PARADOX SECURITY SYSTEMS\BABYWARE\{kapcsoszárójelek közötti ID}\
könyvtár tartalmát kell átmásolni az új oprendszer alá. Az új gépen a kapcsos zárójelek közötti ID más lesz de ez nem probléma a konfigfájlokat automatikusan generálja.

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Babyware
#78 2014. Június 18. - 20:32:22
0
IP150-em csak EVO192 panelen van, érdekes módon azzal usb-n és ip-n is teljesen tökéletes, de MG/SP szériával nagyon nyögvenyelős :(
előzmény: syn7h37ic #77

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Re:Babyware
#77 2014. Június 18. - 20:11:31
0
Stabilitás terén azt tapasztaltam, hogy ha IP150 modullal töltök fel-le, az mindig stabilan kapcsolódik. USB esetén sajna már nem ennyire rózsás.
előzmény: vlezlee #75

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!