Szerző Téma: Fizetős lett a paradox my home  (Megtekintve 38845 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re:Fizetős lett a paradox my home
#84 2018. Szeptember 01. - 11:36:43
0
Az egészből csak azt akartam kihozni, hogy van rálátásom többféle típusra, és a szerzett tapasztalataim alapján tűnt számomra legmegfelelőbbnek a Paradox. (+néha egy-egy MX832)

előzmény: padisah #83



Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re:Fizetős lett a paradox my home
#83 2018. Szeptember 01. - 11:35:30
0
Én speciel DSC-t tanultam, és eleinte ezeket telepítettem. Most már én is Paradoxra váltottam, "színesítve" néhány Pyronix Matrix-al.  Mindkét illetve mindhárom típushoz van tapasztalatom. Tasztatúráról való programozhatóságról nem beszélek, mert nem szoktam. PC-vel programozhatóság szempontjából nekem a Pyronix Matrix tetszik, meg tetszene a Paradox a Winloaddal. Szerintem is, mint sokak szerint a Babyware egy kalap sz..r. A DLS 5 meg mindennél sz..rabb. Ráadásul a DSC partíció kezelésével nem vagyok kibékülve.
Jókor legyen mondva, eddig különösebb "bug"-ba nem futottam bele egyik típusnál sem. Illetve, egybe igen, de az pozitívan hatott. SP 4000-en mivel nem tudtam, hogy nem lehet, duplázott zónát használtam kulcsos kapcsolósnak és működött.

előzmény: L. Pásztor #82

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:Fizetős lett a paradox my home
#82 2018. Augusztus 31. - 23:47:48
+2
Mert régen akik csak paradoxot tudtak szerelni, azok nem azt mondták, h csak a paradoxhoz értünk, hanem azt h a dsc az szar.  Es igy volt forditva is ... 
Élmény számba ment néhány öregebb szerelö szaki "vitáját" hallgatni valamelyik vagyonvédelmi bolt kávé automatája mellett.

Persze ez csak réééégen volt igy, ma már nem igy van ...  hát nem ??    :)   :)    :)
előzmény: kero #81

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:Fizetős lett a paradox my home
#81 2018. Augusztus 31. - 23:02:46
0
Akkor csak azt nem értem, hogy miért volt olyan nagy a hangja némelyeknek, hogy "a DSC egy szar, Paradox a király"!?  ;D
előzmény: handras #80

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:Fizetős lett a paradox my home
#80 2018. Augusztus 31. - 03:48:14
0
Konkrétan a Paradox már.20 éve is ilyen volt.
előzmény: kero #77

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:Fizetős lett a paradox my home
#79 2018. Augusztus 29. - 22:54:26
+2
Működöképes és eladható árban ???  Ön hány éves, királyfi ???   :)   :)   :)

Idézem a régi kisiparos táblát:
 .... Mi tudunk gyorsan, jól és olcsón dolgozni. Ön a háromból egyszerre csak  kettőt választhat ! ... "

Folyamodványa:
1. Ami gyors és jó az nem olcsó.
2. Ami gyors és olcsó az nem jó.
3. Ami olcsó és jó az meg végképp nem gyors.

Igy van ez itt is mindenben.


előzmény: vlezlee #76

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:Fizetős lett a paradox my home
#78 2018. Augusztus 29. - 22:46:56
+2
Az egészet Kina inditotta el ...
Kijön valami koppintott termék olcsón, adatlapja szerint mindent tud, de ezer helyen bugos. Adatlapban nincs benne, kereskedő és a lúzer vevő nem látja ezt, berendeli kinából mert ócccó ...   A kinai meg úgy gondolkodik, h ha már kifizették, akkor már ők nyerőek, mert elég nagy a világ ahhoz, h mindig találjanak újabb balekokat.

A magyar persze ráröppen. Wow, ócccó, meg akciós, meg mindent tud .... ide nekem az egészet. Fogy a cucc rendesen, a kinai meg szállitja a vackokat. Mi a francnak tesztelje, debug-olja a szoftot, ha bugosan is elviszik. Gondolhatja azt, h biztos azért viszik el, mert igy is jó nekik....

Aztán ott a másik okos-típus magyar ... naponta van pár ilyen telefon is:   
Ócccóé kéne ez vagy az, 10 ezer alatt, mert az ebay-en is annyi, meg tudjon email-t küldeni, meg gprs, meg 1GB saját memória, meg 16 csatorna, meg USB port, meg wifi, meg bluetooth, meg a webshopban is van ennyiért, ezért legyen még óccóbb ...  és ezer év CSERE garanciával (!)

A gyártó igyekszik megfelelni a vevő igényeinek, konkurálni próbál olyan országokkal ahol hirből sem ismerik az apeh nevet, ahol az adó csaknem ismeretlen fogalom. Ezzel a vevő generálja ezt a folyamatot, a gyártó állandó nyomás alatt van, rákényszeriti a gyártót a filléres, bizonytalan alkatrészekből készült, az időhiány miatt összecsapott szoftveres, teszteletlen termékek eladására.

Aki nem hiszi, az olvasson bele itt a fórumon egyik-másik topicba ... mindegy h paradox, kamera, rögzitő, etc, etc, etc.

Na ez meg volt a pult másik oldala ...
előzmény: kero #77

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:Fizetős lett a paradox my home
#77 2018. Augusztus 29. - 22:14:34
+2
Részemről nem tudok. Nem akarok váltani, de azért bosszant.
A szörnyű egyébként, hogy minden mással is így van manapság az élet egyéb területein is. Kiforratlan hardverek és szoftverek, csak a felületesség, a silányság, csak gyorsan-gyorsan, dobjuk piacra, jelentessük meg, nehogy valaki megelőzzön! Nem baj ha szar, nem baj ha tele van hibával, majd megmagyarázzuk, kijavítjuk, csak szedjük be érte a pénz minél hamarabb.
előzmény: vlezlee #76

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Fizetős lett a paradox my home
#76 2018. Augusztus 29. - 21:01:56
+1
Esetleg tudtok helyette más gyártótól valamit ami működőképes és eladható árban is van?
előzmény: kero #75

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!