Szerző Téma: Villanypásztor felügyelete  (Megtekintve 2918 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető villanypásztor riasztó

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Villanypásztor felügyelete
#4 2020. Január 08. - 10:51:36
0
Üdv mindenkinek!

Sok riasztó szerelő keresi hosszabb ideje a jó és egyszerű megoldást a villanypásztor kerítések, karámok riasztás funkciókkal történő bővítésére. A megoldás régóta megtalálható egy nagyfeszültségű riasztó modul a lelke ( 45.000 Ft) ezt a modult a karám és bármilyen  riasztó vagy GSM átjelző közé kell illeszteni és jelez minden hibát a karámban, zárlat szakadás stb.  Keresni kell az Elektromos kerítés Technikai vállalkozás oldalát információért, segítségért.

 
előzmény: handras #3

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:Villanypásztor felügyelete
#3 2018. Január 01. - 11:13:56
0
Elsősorban az áramkör megszakadását, zárlatát szertnék jelezni.


előzmény: vlezlee #2

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Villanypásztor felügyelete
#2 2017. December 31. - 11:03:14
+1
Barkácsot.

A környezetemben sajnos pont a lovasok veszik a netről elérhető legeslegolcsóbb házibarkács villanypásztorokat, ezt továbbfuttatva nem tudom, hogy a kontrollálására elköletene-e 4-5x annyi összeget, amibe a villanypásztor kerül.
Egy megfelelő gsm/gprs modullal a bejövő táp viszonylag egyszerűen monitorozható és/vagy kapcsolható, esetleg riasztórendszerrel összekötve szintén vezérelhető, de a villanypásztorok gyenge pontja általában a földelés és a nagyfesz rész szokott lenni, annak a monitorozására nincs biztonságos ötletem.
előzmény: handras #1

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Villanypásztor felügyelete
#1 2017. December 30. - 20:37:14
0
Ismerősöm lovainak védelmére villanypásztort kíván telepíteni.
Felmerült az igénye, hogy a szerkezet működését illetve esetleges hibáját távollétében is kontrollálni szeretné.
Rákeresve eléggé barkács jellegű megoldásokat láttam.
Mit tudtok javasolni?

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!