Szerző Téma: Komoly kérdések a feltöltőkártyák körül - Ezt tervezi a hatóság  (Megtekintve 11819 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Majd beírom a naptáramba, hogy fél évente kérjek a moduloktól egy státusz SMS-t, oszt jónapot. Hat havonta pár másodperc törődést nekem megér ez a BEKAPHATJÁK érzés...  :P 8)
előzmény: Ryki #38

Nem elérhető KhyrOO

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 24
Sziasztok!

Igen, évente meg kell ismételni a szolgáltatóknál az adat egyeztetést.
előzmény: Ryki #38

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
Semmi. Dójcseországban a Lebara is ilyen, ha 6 hónapig nem indítasz legalább egy hívást, akkor megszűnik a szám úgy ahogy van.

Teljesen mindegy hogy be van kapcsolva folyamatosan és lóg a hálózaton.

OFF: viszont tegnap olvastam, hogy ezt az adategyeztetős mizériát jövőre is el kell végezni :D sőt mostantól évente.  :P

 
előzmény: eXtra #37

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
A three prepaid kártyára befizetett 10 Font korlátlan ideig felhasználható és nem kell évente töltögetni, ezért ideális választás (lenne) megcsörgetős kapunyitókba (is). A three weboldalán alaposabban beleástam magam az apróbetűs részekbe, de azt látom, hogy sajnos van ezzel egy kis bibi...  :=( Ötletek?  ::???::

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Ez még nem nagy ügy ....

Képzeld el, ha több ezer vásárló v ÜF csak egy töredéke hív fel azzal, h sz@r a készülék, mert "elhasználja" a rajta lévő pénzt ... pl. egy kapunyitó, ami egyébként sosem hív ... :(

Mert a naiv emberek szerint az ugye nem lehet, h egy tekintélyes és talpig becsületes multi "csak úgy lefogyassza" róla a pénzt ...
előzmény: kero #35

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Bármi lehet, mindkettőtöknek igaza lehet, én még sosem használtam ilyen kártyát, csak én éreztem magam kellemetlenül.

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Bocs, nem akartam tudálékoskodni ... csak hamarabb irtam, mint olvastam a Te hsz-odat.
előzmény: eXtra #31

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Nem védeni akarom a szolgáltatót ... mert inkább a nyelvem harapnám el.
De ringyóznál és droidnál is előfordul, h fogja magát és frissít, ha kell, ha nem kell.
Meg lehet vírus is, botnet is, meg ezer más sz@rság is.

De persze a szolgáltatók is nonstop lopják a prepaid-ről a keretet, a 3 hónapra fiókba tett SIM-ek bizonyítják.
Csak akkor kényelmetlen a szolgáltatónak, amikor az a fiók a közjegyző irodájában van ... erre is volt pár példa.
előzmény: kero #30

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Az is lehet, hogy közben lefrissítette magát a win10 vagy ha egyéb, akkor sz*rul van beállítva az eszköze, esetleg beszopott egy vírust...  8)
előzmény: kero #30

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!