Szerző Téma: Eszközök keresése, eszmecsere.  (Megtekintve 53256 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#193 2018. Augusztus 11. - 19:40:07
+2
Jablotron vagy Satel viszi.
előzmény: mot #191

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#192 2018. Augusztus 11. - 16:13:55
0
Szia,

Én egy centralizált rádiós központ helyett inkább mindegyik épületbe önálló mobilnetes riasztót telepítenék. Úgy sokkal rugalmasabban tudnál eszköz(öke)t választani és minimalizálnád a rádiós cuccokkal járó rizikót is.  8)

Az online rendelt telekomos fix extra kártyán (990 Ft/év) van 1 GB internet, 80 perc belföldi hívás, meg azt hiszem 5 db SMS. Ez bőven elég a SIA IP-s távfelügyelethez (akár 5 perces életjelekkel!) és a távoli eléréshez (okostelefonos appok, távprogramozás, stb) is...

Ha az utóbbi időben a hazai forgalmazó nem küszködne mindenféle problémával, akkor az Eldest ajánlanám, mert ilyesmire tökéletes, de a rendszeres készlethiány miatt inkább másfelé nézelődnék (Satel, Paradox, Tell, stb).

előzmény: mot #191

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#191 2018. Augusztus 11. - 15:19:17
0
Sziasztok!
Riasztót keresek, aminek van olyan bővítője, ami vezetékes eszközöket fogad, de a központtal vezetéknélküli kapcsolata van.
Feladat: 6 db kisház + 1 db főépület. A főépületbe kerülne a központ 1 db kezelővel és a kisházakba (ahol van 230V) menne a "rádiós bővítő", amire a normál vezetékes érzékelők lennének bekötve. A kisházak között 10-20m távolság van, de nem szeretnék összekábelezni őket. Van valami javaslatotok?
Ja még annyi, hogy 8-9 partíció, valamint kb. 100 zóna lenne. A nagy zónaszám miatt nem gondolkodnék rádiós érzékelőkben...
Nagyon köszi!
Üdv.

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#190 2018. Július 10. - 08:28:39
0
A Dahuát anno azért váltottam le, mert ocsmány volt a felhasználói interfésze és a megrendelők nem nagyon tudták használni. Azóta a Dahua is fejlődött egy picit, de valamiért sose kapott el tőle a váó érzés... Ráadásul a helyi forgalmazónak nagyon erős konkurenciái vannak Szegeden (is), ezért bőven akad választási lehetőségem, hogy a lista legaljára csak ritkán jussak el...  8)
előzmény: padisah #188

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#189 2018. Július 09. - 09:56:25
0
Szerintem mindezek mellett a legtöbben Hikit használunk. Mi a gondod?
Mod.: látom másik topicba beírtad.
 :o
előzmény: JohnDoo #186

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#188 2018. Július 09. - 06:51:59
0
Dahua? Nálam eddig mindent tudott. A Hikvision nekem sem lopta magát a szívembe.

előzmény: eXtra #187

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#187 2018. Július 08. - 23:41:36
+2
Szia,

TechSon! 8) Nekem a Hikvision rögzítők után megváltás volt áttérni rá. A TechSon végre tud mindent, amit a hikből hiányoltam vagy évek óta sz@rtak megoldani... ;)
előzmény: JohnDoo #186

Nem elérhető JohnDoo

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 5
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#186 2018. Július 08. - 18:38:47
0
Sziasztok,

segítséget szeretnék kérni.
Olyan rendszert keresek ami megbízható, (e-mail értesítés, min. 4 kamerát kezel, stabil a rögzítő rendszere)
jelenleg Hikvision-t használok, itt sajnos nem mondhatóak el a fentebb említett paraméterek.

Köszönöm előre is a tanácsokat.
előzmény: Wineman #185

Nem elérhető Wineman

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#185 2018. Június 21. - 21:53:45
0
Azért adtok tippet is jó minőségű tápra? Kipróbáltam egy rádiós mikrofon tápjával, azzal teljesen jó a hang.

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#184 2018. Június 19. - 22:25:51
0
Tudom, már nem veszek óccó mikrofont, de ezt az ügyfél már beszerezte... Én is hasonlót vettem volna.

Én az ilyen ügyfélnek azt szoktam mondani, hogy nettó 5eFt-os óradíjért nekiállok játszadozni a szutykával, de legalább 3 órát fogok vele elb@szni mire valami kompromisszumos gyenge eredményt kapunk. Vagy alternatív lehetőségként ugyanennyiért felszerelek egy profi eszközt, aminek gyönyörű a hangja és nincs vele semmilyen szívás. Általában belátják, hogy igazam van és megy a kukába a saját beszerzésű vacak, aki pedig tovább erősködik, azt átirányítom a konkurenciához... Ha te is vállalsz ilyen melókat, nyugodtan írd meg a telefonszámodat, mert szívesen küldök neked is további hülyéket! :P  ;D
előzmény: Wineman #180

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!