Szerző Téma: IP kaputelefonok  (Megtekintve 22356 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:IP kaputelefonok
#57 2019. Július 16. - 14:12:14
+1
Erre a hülye hibára évek óta az az egyetlen megoldás, hogy minden júzer ugyanazt a hikconnect fiókot használja.   :-X Ez egy családi háznál még nem is akkora probléma, de a céges megrendelőknél, ahol állandóan jönnek-mennek az alkalmazottak, ott minden lelépett dolgozó után az összes felhasználó appjában jelszót kell(ene) váltani...  :'(
előzmény: eXtra #56

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:IP kaputelefonok
#56 2019. Július 13. - 01:24:20
0
Az első generációs kaputelefonoknál úgy működött a hikconnect, hogy csak az tudott ajtót nyitni, aki elsőnek regisztrálta az eszközt. A megosztottakhoz is kiment a hívás, de nekik nem jelent meg a lakat gomb... Úgyhogy simán elképzelhetőnek tartom, hogy a hikconnect app itt is csak az első regisztrálónak ad bizonyos "kiváltságokat"...  ::noormalis::
előzmény: czegany #55

Nem elérhető czegany

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 316
Re:IP kaputelefonok
#55 2019. Július 13. - 00:55:41
0
Hi!
Szerintem azt nem lehet megosztani, ez csak annak a kiváltsága, aki regisztrálja az eszközt.
Az ügyfél accountjához kell rendelni a serialt, és menni fog.
előzmény: eXtra #54

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:IP kaputelefonok
#54 2019. Július 12. - 23:13:10
0
Amúgy az normális, hogy az ügyfél szifonján (iPhone X) a PTZ-nél nem jelenik meg a preset funkció?  ::meglepodik:: A PTZ-t tudja használni, de a preset rész hiányzik... A PTZ jogosultságoknál külön nem lehet tiltani a preset jogot és mivel a PTZ-t tudja működtetni, ezért gondolnám, hogy az almás kliensben lehet a hiba.

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:IP kaputelefonok
#53 2019. Július 12. - 22:53:50
0
Furcsa, hogy az angol hik portálon márciusban már újabb FW (v2.0.21) volt fent, mint amit júniusban az EU-nak kiraktak HIBAJAVÍTÁS NÉLKÜL! A márciusi UK-ban ugyan nincs magyar nyelv, de ezzel már a beltéri is kezeli a DST-t és az időbeállításoknál a 30-as limit helyett 60 sec van, ráadásul egyelőre stabilabbnak is tűnik, mint az EU-s v2.0.2 volt...  :-X
előzmény: eXtra #52

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:IP kaputelefonok
#52 2019. Július 09. - 22:36:05
0
Valaki próbálta már ezeket a firmwareket? A verziók nem változtak, csak a buildek...  ???
Indoor Station: V2.0.2build190604, Door Station: V2.0.6build190604

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:IP kaputelefonok
#51 2019. Július 02. - 10:16:34
+2
Az impulzusos zárbetétnek ez a hátránya.
Megoldás, hogy kicseréled a betétet olyanra ami addig húz, amíg a vezérlést kapja, és megnöveled a nyitási időt. (persze vannak olyan konfigurációk, ahol ez nem jó, pl. ha messze van a belső kiengedő gomb, illetve van olyan készülék, ahol a belső gomb nyitási ideje nincs időzítve)
előzmény: rozsap #50

Nem elérhető rozsap

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 5
Re:IP kaputelefonok
#50 2019. Július 02. - 08:56:21
0
Nos, nekem az 1 sec-es nyitási idő valahogy nem úgy működik, ahogy kéne. Ráadásul többféle módon szeret működni:
Ha az 1 sec közbe kinyitom az ajtót, visszacsukás után is egy alkalomra nyitva marad.
Ha a meghúzási idő után nyitom, viszont már zárva van.
Tehát ha jön valaki és nem találja el az 1 mp-et, akkor nem tud bejutni. Ha eltalálja, akkor meg hiába húzza be maga után a kaput, effektíve nyitva lesz. Ezért hiába is emelném fel a meghúzási időt, mindig nyitva marad a csukás után is.
Ez a 0-val azért működött remekül, mert csak egy impulzust kapott a zár és az első nyitásig nyitva volt.
előzmény: eXtra #49

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:IP kaputelefonok
#49 2019. Július 02. - 08:07:50
0
Azért ez így nem igaz, különben nem állnék neki magam konfigurálni, frissíteni.

Te írtad: "Igazából a Linked Network beállításokat nem értem. Bár már ott is végigpróbáltam minden variációt.
Meg a szoba számos dolog se teljesen világos számomra." ;) :-*

Azt nem tudod véletlenül, hogy az ajtózár nyitási időnél miért vették ki a 0 mp-et? Nekem klasszul működött azzal a beállítással az 1.4.x verzióig.

Talán mert pár év alatt rájöttek, hogy a 0 sec zárnyitási idő irreleváns (pláne ha ezzel a beállítással mégis nyitja a zárat) és annak az értéknek 1-től illene kezdődnie?  ;D
előzmény: rozsap #48

Nem elérhető rozsap

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 5
Re:IP kaputelefonok
#48 2019. Július 02. - 06:02:44
0
Azért ez így nem igaz, különben nem állnék neki magam konfigurálni, frissíteni.
Szerintem valamit nagyon elszúrtak ebben a frissítésben, csak még nincs megoldás.
Muszáj lesz visszatennem az előző verziót.

Azt nem tudod véletlenül, hogy az ajtózár nyitási időnél miért vették ki a 0 mp-et? Nekem klasszul működött azzal a beállítással az 1.4.x verzióig.
előzmény: eXtra #47

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!