Szerző Téma: PS-128  (Megtekintve 7510 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

• Szakember
  • Ős tag
Re:PS-128
#68 2019. Szeptember 07. - 11:02:17
+1
Mérjél feszültséget a szirénapanel betápján, aztán tegyél bele egy közepesen kipurcant aksit és azzal (is) mérd meg az aksi töltőáramát! Az is lehet, hogy CCA (rezezett alu) 6x0,22 vezeték lett behúzva és már 5 méteren is brutál nagy a feszültségesés... Mérni, mérni, mérni! 8)
előzmény: Wineman #67

Nem elérhető Wineman

• Törzstag
#67 2019. Szeptember 02. - 11:33:54
0
A kábel sima 6x0,22 réz kábel, max 5m a központtól. Akku 4Ah-s Ultracell volt benne. Azóta lecseréltem a szirénát mindenestől és jó lett. Még ki kell tesztelnem, lehet, hogy az akkukábellel van valami baj és azért dob hibát.
előzmény: eXtra #45

Nem elérhető mountainman

• Ős tag
#66 2019. Augusztus 26. - 12:28:57
+1
Azért azt remélem tudod, hogy bizonyos "mentalitású" helyeken pl. nem telepíthetsz. Nekem ezzel nincsenek problémáim. Még azért sem "hőbörögtem, mert a "bajszos bácsi" képe hűtőmágnesként tekintett le rám az ügyfélnél. Pedig lenne rá okom... :(
De ez valóban nem szakmai kérdés.
És a mentalitásnak a vallási felekezethez van köze. Szerintem.
Az pont egy gondolkodásmód.
Színhez/fajhoz nem köthető.
Hacsak valakinek nincsenek mentális problémái.
« Utoljára szerkesztve: 2019. Augusztus 26. - 12:37:39 írta mountainman »

Nem elérhető czegany

• Szakember
  • Ős tag
#65 2019. Augusztus 25. - 22:50:56
+3
Hi!

OFF:
Kicsit elkanyarodtunk a témától. Szerintem ennek már tényleg semmi köze a fórumhoz.
A mentalitás magyar jelentése, ha lehet így fogalmazni: gondolkodásmód. Semmi köze
bőrszínhez, faji, vallási felekezethez, egészségünyi állapothoz stb.
Szerintem ne szítsunk problémát a nem létező problémából ha valamiért nem muszáj.
De ez csak az én véleményem.
előzmény: handras #64

Nem elérhető handras

• Szakember
  • Ős tag
#64 2019. Augusztus 25. - 20:54:55
0
Nem szerencsére engem ilyen durván nem loptak meg.
Apropó, te ismerted a saját nagyapádat?
Mert én nem, ugyanis bizonyos vélt mentalitásbeli problémái miatt a dunába lőtték...
Úgyhogy az ő és másik 6 000 000 elpusztított embertársa nevében kikérem magamnak, hogy bizonyos mentalitást feltételezz, bőrszín, vallás stb. alapján!

előzmény: L. Pásztor #61

Nem elérhető L. Pásztor

• Szakember
  • Ős tag
#63 2019. Augusztus 24. - 10:23:32
0
Köszönöm !
előzmény: czegany #58

Nem elérhető L. Pásztor

• Szakember
  • Ős tag
#62 2019. Augusztus 24. - 10:22:20
0
Nem toltam senki arcába kéretlenül, csak a #48. sz hozzászólásban merültek fel kérdések a szirénával kapcsolatban.   Konkrétan, ahol a miért ilyen, illetve a mért lett pont ilyen c. kérdésekre válaszoltam, mint (azt hiszem) erre a legkompetensebb.

Ilyen irányú kérdés nélkül meg ilyen részletes hozzászólás sem lett volna ... azaz a válasz nem volt kéretlen.
előzmény: kero #60

Nem elérhető L. Pásztor

• Szakember
  • Ős tag
#61 2019. Augusztus 24. - 10:15:25
+1
Ehhhh ... úgy látom dús a fantáziád ... és nem is kicsit ! Sőt úgy látom, egyenesen provokatív és agresszív is !
Kíváncsi vagyok, hogy ezen a szakmai fórumon a tisztalt nagyérdemű mennyire hajlandó tolerálni az ilyen provokatív hozzászólásokat ?

Ezek után nem sok kedvem van hozzá, de tegyük tisztába a kerdést:  azt akartad belelátni a hozzászólásomba amit leírtál ?  Hát nem, rohadtul nagyot tévedtél.
Nem származást, nem bőrszínt, nem vallást, nem politikai nézeteket, nem világszemléletet, etc, etc, etc. minősítettem, hanem MENTALITÁST !  (hangosan írtam, hogy mindenki jól értse).
A mentalitás kérdések meg függetlenek a fentiektől. Legalábbis nálam igen.

PS: (vegyük úgy, hogy ez egyfajta magán üzenetbeli kérdés). 
      Ha az én hozzászólásomtól ennyire elgurult a gyógyszered,
      mi lett volna a reakciód, ha lenyúltak volna mondjuk ... havonta csak 150e Ft bevételt tőled ? 
      És mi lett volna akkor, ha lenyúltak volna havonta kb. 1.5 milla bevételt, mint annó tőlem ???
      NEM kell válaszolni, végleg lazártnak tekintem az ügyet !

előzmény: handras #59

Nem elérhető kero

• Szakember
  • Ős tag
#60 2019. Augusztus 24. - 09:22:49
0
Szerintem senki nem kérdőjelezte meg a másik szakmai múltját, tapasztalatát, tudását.
És azt, hogy "ki merre áll arccal" nem mi kezdtük el firtatni, hanem a nagy szakmai múlttal rendelkező kolléga tolta az arcunkba. Erre viszont mi nem vagyunk itt kíváncsiak. És szerintem ez nem függ össze senki szakmai múltjával.

Nem elérhető handras

• Szakember
  • Ős tag
#59 2019. Augusztus 24. - 05:22:44
+2
Én is megértem, valószínűleg igaza is van!
De még oly visszafogottan se Zsidózzon senki!

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!