Szerző Téma: Fizetős lett a paradox my home  (Megtekintve 6937 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető vlezlee

• Szakember
  • Ős tag
Re:Fizetős lett a paradox my home
#71 2018. Június 01. - 00:23:43
0
A 2.0-ás verzió végre almás telefonon is normális sebességgel fel tud csatlakozni a központra 😊
előzmény: tomtm #70

Nem elérhető tomtm

• Kezdő tag
  • **
#70 2018. Május 31. - 10:56:35
+3
Kedves Kollégák!

Megjelent az Insite Gold v1.5.1-es verziója, ami megoldotta az Android 8 PUSH küldési hibáját, illetve a napokban megjelent a v2.0.0-ás verziója, amiben szintén működik, és már támogatja a a HD88-as kamerát is, valamint már nem csak 8, hanem 16 kamerás rendszer is kialakítható.

Az Android 8-ban már egyedi értesítési hang és viselkedés is megadható a PUSH üzenethez, érdemes átnézni a telefon értesítési beállításait.

Az Insite Gold csatlakozást nem csak az IP150, hanem a PCS modulok is biztosítják, önállóan is, GPRS módban (ebben az üzemmódban telefonhívás nincs, de SMS újra igen, angol nyelven).
Nem csak a PUSH-t, hanem a kezelést és távprogramozást is biztosít.

A távprogramozás lehetősége azonnal él, ha a modulok internetre kerülnek, regisztráció nélkül is, ehhez csak a KÖZPONT SN számát kell ismerni. Ez minden központon rajta van egy etiketten, az SP/MG központoknál 10 számjegyű SN szám van, abból az utolsó nyolcat kell megadni, vagy soros csatlakozással kiolvasható a központból BabyWare-el. Kezelővel is kiolvasható, MG/SP paneleknél a 980-as címen, míg EVO-knál a 4000-es címen.
előzmény: kero #67

Nem elérhető vlezlee

• Szakember
  • Ős tag
#69 2018. Május 29. - 00:06:54
0
Oda a központpanel szériaszáma kell, legegyszerűbben babyware-el tudod kiolvasni
előzmény: fmarci #68

Nem elérhető fmarci

• Újonc
  • *
#68 2018. Május 28. - 23:19:43
0
Sziasztok, egy olyan problémám van, hogy frissítettem a ip150-es modult 4.20-ra. azóta a hagyományos módon ugye nem működik. viszont az InsiteGold-ot sem tudom működésre bírni, mert nem tudom a S/N számot. az IP Exploring Tool kiír egy széria számot, de azt nem fogadja el.
Ugyan így nem tudok se az In-Fielddel se a BabyWare-rel kapcsolódni.

van bárkinek ötlete, hogy mit próbáljak ki?

Nem elérhető kero

• Szakember
  • Ős tag
#67 2018. Április 03. - 11:52:35
0
Köszönöm a tippet, igazából nem szeretnék visszaállni az Android 7-re. (Nem mintha bármi kifogásom lenne ellene, nincs vele semmilyen tapasztalatom, ahogy a 8-al sem.) Ma beszéltem a Power-el, tudnak a problémáról és a Paradoxnál dolgoznak a frissítésen. Most már megvárom.
előzmény: eXtra #66

Nem elérhető eXtra

• Szakember
  • Ős tag
#66 2018. Április 03. - 04:16:31
+2
http://www.stechguide.com/downgrade-huawei-p10-from-android-oreo-to-nougat/
Tudom, hogy nem a legszebb megoldás, de nem te lennél az első, aki oreóról visszamegy nugátra... ;)
előzmény: kero #65

Nem elérhető kero

• Szakember
  • Ős tag
#65 2018. Április 02. - 00:18:31
0
Hát srácok, jól megszívtam. Vettem egy új telefont (HUAWEI P10). Telepítettem rá az Insite Gold-ot. Minden fasza, csak épp a PUSH üzenetek nem akarnak jönni. Mivel amúgy is állítgattam a telefont össze-vissza, hogy a különböző app-ok  közül (e-mail, massenger, face..) csak a fontosak küldjenek értesítést, gondoltam, hogy valamit kikapcsolhattam, ami hatással lehet a PUSH-ra is. Két napig próbálkoztam visszaállítani a különböző értesítéseket, de hiába. Végül a gyári reset mellett döntöttem, utána minden vissza a telóra. Legelsőnek az Insite Gold, még mielőtt bármit elállítok megint. De a PUSH-ok csak nem jönnek, mellette a régi Samsungon tökéletesen működik. Aztán kínomban rámentem a google play áruház oldalára, oda ahonnan a program letölthető. Ott vannak, hozzászólások, ahol többen ugyanezzel a gonddal küzdenek. Végül találtam egy kommentet, ahol az illető leírja, hogy Android 8-nál nem működik a PUSH küldés, de majd frissíteni fognak, és akkor biztosan működni fog. Hát, most várom, hogy az Insite-nak mikor jön ki egy az 1.5-nél frissebb változata. És csak remélni tudom, hogy az ügyfeleim lehetőleg nem túl nagy számban váltanak addig Android 8-ra.

Nem elérhető Wineman

• Törzstag
#64 2018. Március 19. - 20:21:31
0
"Az új firmware támogatja az Insite GOLD csatlakozást PUSH üzenettel, valamint az SMS küldést és az SMS parancsokat is!" Ezt írják a termék oldalán, ezért kérdeztem, hátha tud telefonálni is.
előzmény: kero #63

Nem elérhető kero

• Szakember
  • Ős tag
#63 2018. Március 19. - 19:41:29
0
Azt írják a Power oldalán, hogy azzal a firmware-el, amivel a PUSH üzenet működik, megszűnik az SMS küldés lehetősége. Ahogyan az IP150-nél megszüntették az e-mail küldést.
Én csak azt nem tudom, hogy ilyenkor a PCS250-nél fizetni kel a kártya díját is, meg az Insite Gold éves díját? És működik-e ugyanúgy a távelérés, ki-bekapcsolás, mint IP150-nél, vagy csak a PUSH üzenetek jönnek?

előzmény: Wineman #61

Nem elérhető vlezlee

• Szakember
  • Ős tag
#62 2018. Március 19. - 19:11:07
0
Ebben a verzióban szerintem nem fog menni, mert a swan server kapcsolathoz GPRS módban kell lennie, ott meg max SMS működik, mint a pcs250G-nél
előzmény: Wineman #61

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!