Szerző Téma: Eladó cuccok  (Megtekintve 3882 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

• Szakember
  • Ős tag
Re:Eladó cuccok
#64 2019. Augusztus 12. - 11:47:07
0
Sokszor megbeszéltük már, hogy miért NEM, de ha kimaradt:
http://biztonsagtechnikaforum.hu/index.php?topic=1309.0

Nem elérhető Kovács József

• Szakember
  • Törzstag
#63 2019. Augusztus 12. - 11:16:01
+2
Végigolvastam ezt a "regényt" az az érzésem, hogy itt nem mindenki úr  a hozzászólók közül.
Az az érzésem, hogy a regisztrációhoz meg kellene adni a rendőrségi engedély számát, mert aki címét és egyéb adatait nem meri megadni az nem biztos, hogy kolléga és lehet hogy engedély nélkül viszi el előlünk a munkát , mi pedig  járhatunk rendőrségi ellenőrzésre és tölthetjük a szerződés nyilvántartó naplót.

Nem elérhető syn7h37ic

• Szakember
  • Ős tag
#62 2019. Augusztus 11. - 14:52:13
0
Sajnos az eladó cuccok nem szakmai zárt topik, így szabadon látogatható minden regisztráltnak. Mondjuk nekem már nincs olyan gondom, hogy régi cuccokat tartalékoljak a régi ügyfeleknek,. Szép lassan, de sikerült szinte nullára redukálnom a magánügyfeleket. Pár év ráment, de nem bánom. A jelenlegi ügyfélkör pedig nem az a réteg, ahol a régit kelljen foltozni. (van pár öreg holmi, de nem az a kategória, amihez már évtizede nincs cucc.)
Ettől függetlenül szoktam nézni ezt a topikot is, hátha felbukkan olyan, ami engem is érdekelhet ;D
előzmény: Lacy #60

Nem elérhető kero

• Szakember
  • Ős tag
#61 2019. Augusztus 11. - 14:42:03
+2
Még csak annyit, a személyiségi jogokkal, meg a privát üzenetek nyilvánosságra hozatalával kapcsolatban, hogy mondjuk Kiss István Józsefnek, meg Nagy Ádámnak vannak személyiségi jogai. MZ/X-nek, k29b-nek stb. nincsenek...ha értitek, hogy mire gondolok.

Nem elérhető Lacy

• Szakember
  • Ős tag
#60 2019. Augusztus 11. - 12:43:05
+2
Reflektálva arra a bizonyos panel vételre, 3 kezelő és egy panel csere nem kéne, hogy gondot okozzon. A Paradox rendszerek között az átjárás valamennyire megoldott, főleg, ha a 3.x, vagy újabb verzió van. Onnantól elég a panelt, és a kezelőket cserélni valamelyik SP szériára, mert az érzékelők lezárásai megfelelőek. És nem használtra.
Azt a nézetet tartom, ha valami már régi, és nincs hozzá support, akkor azt el kell engedni, és újat kell feltenni. Csak sajnos a ami napig él az a furcsaság, hogy a vagyonvédelmen akarnak spórolni a legtöbbet.
Én megértem azt is, ha valaki nem akar "csak" a 3 tasztra mondjuk 60e-t kiadni és belemegy egy használt panel vételébe. én magam is járok így rendszeresen ügyfeleknél hogy inkább egyelőre ezt választják, mint az újat mert a járulékos költségei sokkal többek mint amennyi a csak panel.
Akkor sincs gond, ha épp csak a panel árát sokallja. de az, hogy először mókásan beszól hogy a 10-15 panelem ára a 8000 aztán max 5-öt ad egyért, de ha adok 3-at is akkor benne van és mikor megírom neki, hogy egy azaz 1db-ot adok el neki max, akkor meg sértődik és hőzöng, és a szakmai és minden egyéb becsületességem kérdőjelezi meg. és ezek után még mindig finoman elküldöm a fenébe, akkor jön a gyalázkodó PÜ mikor letiltom akkor meg az email.
Kedves kolléga is kapott mert megvédett engem és elküldte a fószert. sajnálom, hogy így alakult, de továbbra is tartom: nem kellene minden ostoba barkácsolót beengedni egy szakmai fórumba. Ha nem bejegyzett telepítő, akkor így járt

Nem elérhető syn7h37ic

• Szakember
  • Ős tag
#59 2019. Augusztus 11. - 12:17:22
+1
Lezárván ezt a témát:
Ha engem valaki megkeres, és az általam adott ajánlat nem megfelelő, akkor ebben az esetben elköszönünk egymástól, és megy minden a maga útján tovább. Az alkudozókat nem szeretem, különösen az olyanokat, akik másodszorra sem értik meg, hogy annyi a cucc, amennyi. Ha pedig azzal jön, hogy itt-ott fele, akkor vegye meg ott, és ekkor már fontolom a tiltást. Azt pedig különösen visszataszítónak találom, ha árzaklatás, erőszakos alkudozás után letiltom, akkor mail-ben bombázza tovább az embert. Az ilyen ember a szememben egy gerinctelen senki, ugyanis ha már olyan nagy legény, akkor szemtől-szembe csinálja ugyanezt a vagdalózást, nem vagyunk a bolhapiacon, és nem vagyok hajlandó odáig süllyedni.
Sajnos, ma már a következmények nélküli arctalan hőbörgők vették át az egész net felett az uralmat. (minimális túlzással) Rengeteg oldal van, ahol az FB kommentet felváltotta az anonim fórum motor, pl a discus, és egyebek. Ezeken az oldalakon újra elharapódzott a mocskolódás, és a virtuális verekedés. Politikai oldalakon pedig egyenesen visszataszító, és utálatot keltő, hogy egyesek mennyire lealacsonyodnak egy szintre. Sajnos a ténylegesen szakmai oldalak is ezért fognak kihalni, mert eltűnik az, ami kiemelte a többi  elektronikai oldalról őket, a kemény és szigorú moderáció. Manapság mindenki mindenhez IS érteni akar, és rengeteg önjelölt Mekk Mester szerel gyengeáramot. Csupán azért, mert az nem ráz... Reflektálva arra a bizonyos panel vételre, 3 kezelő és egy panel csere nem kéne, hogy gondot okozzon. A Paradox rendszerek között az átjárás valamennyire megoldott, főleg, ha a 3.x, vagy újabb verzió van. Onnantól elég a panelt, és a kezelőket cserélni valamelyik SP szériára, mert az érzékelők lezárásai megfelelőek. És nem használtra.
Azt a nézetet tartom, ha valami már régi, és nincs hozzá support, akkor azt el kell engedni, és újat kell feltenni. Csak sajnos a ami napig él az a furcsaság, hogy a vagyonvédelmen akarnak spórolni a legtöbbet.

Nem elérhető Lacy

• Szakember
  • Ős tag
#58 2019. Augusztus 11. - 08:36:45
+1
Hát lehet..
mindenesetre nekem furcsa, hogy 5 éve regisztráltál, de épp most jutott ELŐSZÖR eszedbe reagálni egy téged semmiben sem érintő dologhoz.
Másrészt nem tudom, mi alapján megy a figyelmeztetés státusz, de az meglepő nekem hogy miután RR nem kollegát letiltottam, hogy ne tudjon írni PÜ nekem, ez a tiltás NÁLAD is megjelent, amit én (tudtommal) nem állítottam be neked. Tehát ha pl email címre megy a dolog vagy ilyesmi akkor megint odaérkeztem, hogy..
És Cegléd meg Kecskemét sem esik oly távol egymástól.
Mindemellett, ha valóban nem vagy azonos, én kérek elnézést..
előzmény: Ronny3 #51

Nem elérhető admin

• Adminisztrátor
  • Törzstag
    • Biztonságtechnika Fórum
#57 2019. Augusztus 11. - 08:30:03
+3
Barátom milyen új tag vagyok én?? Majdnem 5 éve regisztráltam ide, és olvasom a fórumot![/u]

Azért mert van 1db R betű a nevemben már azonosak vagyunk?  ;D Akkor minden R betűs ugyanaz... rendben!
Nem is ott lakom ahol Ő, de további jó nyomozgatást...  ???

Remélem lesz itt valaki, aki látja mi folyik, és igazságos is lesz!  :-[
előzmény: Lacy #50

Kedves RR-13 + Ronny3!

Én látom mi folyik itt és igazságos is leszek, ezért mindkét klónodat kitiltottam a fórumból. 8)

előzmény: Ronny3 #51

Nem elérhető handras

• Szakember
  • Ős tag
#56 2019. Augusztus 11. - 08:06:09
0
Kivételesen töröld az egészet  légyszíves!!
előzmény: eXtra #42

Nem elérhető mormogipapa

• Szakember
  • Törzstag
#55 2019. Augusztus 11. - 07:35:18
0
Valaki gyűjti a régi eszközöket ingyen tudok adni kb 28 éves Lengyel kaputelefon beltérit. Kdc rendszeren volt nem működik. Budapesten van

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!