Szerző Téma: Neten talált dolgok, hülyeségek, hasznosak, bármi  (Megtekintve 53775 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető vlezlee

• Szakember
  • Ős tag
Attól függ, hogy kinek a répájáról van szó 😁
előzmény: czegany #657

Nem elérhető czegany

• Szakember
  • Törzstag
A répa ára nem személyes adat :)
előzmény: L. Pásztor #656

Sosevót az

Nem elérhető L. Pásztor

• Szakember
  • Ős tag
Ugyan má ...
A gdpr szerint megmondhatja hangosan is ... pl. AES128-as kódolás mellett, vagy akár ugrókódosan is ... :)

Múltkor, mikor kiváncsiságból az egyik spam-gyáros (régebben pályázatíró, civil szervezet, stb.) bandától rákérdeztem, h cégünkre mennyiben kerülne kidolgozni a bolond-biztos és szemétség-álló gdpr nyilatkozatot, akkor kaptam egy 460.000 Ft plusz Áfa ajánlatot, mert hogy nem olyan nagy a cégünk...

Azóta már tudjuk miről szól ez a történet (is).
előzmény: eXtra #655

Nem elérhető eXtra

• Szakember
  • Ős tag

Nem elérhető Lacy

• Szakember
  • Ős tag
Mondjuk amekkora baromság ez, az elkövető is rájöhetett mert már törölve lett a bejegyzése, de azért ezzel riogatni konkrétan elég idióta dolog, főleg úgy, hogy a nagyobb ügyeletek esetén marhaság is.
pl ők fix számokról telefonálnak, van ellenjelszó és még sorolhatnám..
monnyuk nem múltheti írás de akkor is

http://hvg.hu/tudomany/20120708_tavfelugyelet_telefonos_kijatszas

Nem elérhető Janó

• Ős tag
    • Tecnoalarm Hungary
wondershare data recovery......ez a partíciót is vizsgálja és esetleg vissza is tudja állítani.

Nem elérhető mot

• Szakember
  • Törzstag
Esés elött rendben volt a vinyó. ✌ Én valami olyasmire gondoltam, hogy az okos TV-re kötött vinyót nem lehet a hàlózaton lévö PC-n làtni? 😁

előzmény: eXtra #650

Nem elérhető eXtra

• Szakember
  • Ős tag
Az esés előtt még látta a PC? Az nem lehet, hogy semmi baja a vinyónak, csak valami linuxos fájlrendszer van rajta? ;)

Ha a windows nem látja, nézzél rá valami komolyabb lemezkezelővel: https://www.easeus.com

előzmény: mot #649

Nem elérhető mot

• Szakember
  • Törzstag
Üdvöz!
Egy kis segítségre lenne szükségem. Adott egy külső HDD, amely lesett  :'( PC-re csatlakoztatva meg se mukkan, viszont TV-re téve a képek és videók megnézhetőek. Van esély az adatmentésre? Ötletek?
Köszi,

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!