Szerző Téma: Melyik központcsalád a jobb?  (Megtekintve 20956 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető bcslaci

• Szakember
  • Ős tag
Re:Melyik központcsalád a jobb?
#155 2019. Március 26. - 18:32:10
0
Van 5 SmartX és 1 Fighter rendszerem, a Smartx-ek lassan 1 éve mennek a Fighter lassan 1 hete :)

Ami baj volt a Power mindet megoldotta, igazából szoftveres bakik voltak, frissítéssel megoldódott. A PC-s szoftvere egy kalap sz@r, legalábbis eddig.
előzmény: Wineman #154

Nem elérhető Wineman

• Törzstag
#154 2019. Március 26. - 14:37:12
0
Üdv!
Paradox Hellas tűzjelzőt szerel valaki? Mennyire megbízható? Úgy nézem, hogy a Global Fire-hoz képest nincs nagy eltérés árban, minőségben is így van?

Nem elérhető Janó

• Ős tag
    • Tecnoalarm Disztributor
#153 2015. Április 10. - 16:16:57
0
Szóval megkérdeztem....SD-re rögzít és 1 snapshot 8 képből áll és bármilyen eseményhez hozzá lehet illeszteni a rögzítést.
előzmény: Janó #151

Nem elérhető vlezlee

• Szakember
  • Ős tag
#152 2015. Április 07. - 19:16:59
0
Nálunk volt az önkormányzatnál egy 60 körüli pali, aki lezseren, szóban adott hasból egy 2 millás ajánlatot egy 8 kamerás térfigyelőre, hogy majd lekábelezi :D :D
Azért kíváncsi lettem volna, hogy mi az elképzelés, csak az anyag nem jönne ki 2 millából :D
előzmény: Janó #151

Nem elérhető Janó

• Ős tag
#151 2015. Április 06. - 20:31:39
+1
és nem másodlagosan rögzít SD-re, de ezt az infót is frissítem majd.

Nem elérhető eXtra

• Szakember
  • Ős tag
#150 2015. Április 06. - 12:27:44
0
Nemrég tudtam meg, hogy az egyik közeli kisvárosban olyan térfigyelő rendszert telepítettek, hogy a kamerák helyben rögzítenek csak az oszlopokon kártyára......no ez milyen megoldás? ??? ? és ha valamit vissza kell nézni valaki felmászik és letölti..... :o
Nekem gyanús, hogy SD-re csak másodlagosan rögzít! ;) Amúgy nagy valószínűséggel azért, hogy a városi környezetben szakadozó wifi miatt kiesett felvételek ne vesszenek el teljesen - no meg csökkenteni lehessen a presztízsveszteséget, ha időnként sötét a képernyő a központban, mert ismeretlen okok miatt(?) szakadozik a kapcsolat...  :D
előzmény: Janó #149

Nem elérhető Janó

• Ős tag
#149 2015. Április 06. - 10:56:54
0
Csak pillanatképet csinál, nem valós mozgóképet. De lehet, hogy én vagyok rosszul informált - megtudakolom holnap.

u.i:

Nemrég tudtam meg, hogy az egyik közeli kisvárosban olyan térfigyelő rendszert telepítettek, hogy a kamerák helyben rögzítenek csak az oszlopokon kártyára......no ez milyen megoldás????? és ha valamit vissza kell nézni valaki felmászik és letölti..... :o

Nem elérhető syn7h37ic

• Szakember
  • Ős tag
#148 2015. Április 05. - 21:43:55
0
Lehet, hogy maradi vagyok, de SD-re nem rögzítenék. Láttam már jó néhány döglött SD-t ahhoz, hogy megmaradjak a jól bevállt HDD-nél. A tárkapacitásról nem is beszélve.
előzmény: Janó #147

Nem elérhető Janó

• Ős tag
#147 2015. Április 05. - 20:36:29
0
A TSP7000-be lehet tenni SD kártyát és arra is rögzít. Még nem vagyok annyira fanatikus, hogy vettem volna magamnak, pedig elég nagy kedvezményt kaptam volna rá.  8)

Nem elérhető syn7h37ic

• Szakember
  • Ős tag
#146 2015. Április 05. - 12:23:52
0
Igaz igaz.
A 8-96V-n van integrált 8 portos Ethernet modul. De az IP kamerákhoz akkor is kell a TSP7000 kezelőegység, és a rögzítéshez egy NAS, vagy NVR

[/size]
előzmény: Janó #145

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!