Szerző Téma: Paradox Magellan  (Megtekintve 12612 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Wineman

• Törzstag
Re:Paradox Magellan
#97 2019. Szeptember 30. - 09:21:52
0
Csináltam egy firmware frissítést, remélem ez megoldotta a problémát. Tesztelem a rendszert.

Köszi a segítséget!
előzmény: L. Pásztor #96

Nem elérhető L. Pásztor

• Szakember
  • Ős tag
#96 2019. Szeptember 25. - 15:49:53
+1
Mikroprocesszorok esetében néha előfordul, hogy statikus kisülések, egyéb zavarok, stb. hatására a processzor beleír saját program memóriájába. Ha a program futása közben egy ilyen ágba fut bele, akkor abszolut kiszámíthatatlan lesz a viselkedése. Pl. folyton resetel, vagy lefagy, vagy bizonyos rutinokból fél úton kiugrik, igy fals működése lesz. Ha csak ez a hiba, akkor egy át-flash-elés (azaz átprogramozás) megoldja ezt. Ez ilyen készülékek esetében is lehetséges pl. firmware frissítéssel.

Nem állítom hogy a Te esetedben is tuti-fix ez van, de a leírt jelenség nagyon hasonlit rá.
Próbálj firmware frissiteni - ha lehet, és/vagy ha engedi.

előzmény: Wineman #95

Nem elérhető Wineman

• Törzstag
#95 2019. Szeptember 23. - 21:15:52
0
Üdv!

Találkozott-e már valaki hasonló jelenséggel?
MG5050+K10, vezetékes zónából az összes használva (nem hiszem, hogy ez számít). A központ bizonyos időközönként lefagy és semmire nem reagál. Ma, amikor kimentem csak a TBL villogott a kezelőn. Van hozzá 2 db REM2, azokat is elutasította. Újraindítás után helyreállt a rend, minden ment tovább, ahogy kell. A probléma, hogy ez nem az első eset ezen a helyen. Ti mire gyanakodnátok? (Egyszer azt hiszem villámlás és sűrű áramszünet után produkálta ezt, de ennek már több, mint 1 éve és az is lehet, hogy csak véletlen egybeesés volt)
230 felől jön valamilyen zavar, vagy hibás a központ? Mit próbáljak meg?
Köszi!

Nem elérhető Koram

• Újonc
  • *
#94 2019. Február 02. - 22:03:35
0
Meglett viszont most nem tudom a 2wpgm reléjét működteni rem-2 b-gombjával. A 2wpgm zóna átjelzését használtam eddig, de most bővült az igény. ;D
előzmény: Lacy #93

Nem elérhető Lacy

• Szakember
  • Ős tag
#93 2018. Október 14. - 08:14:03
+1
ajjaj ... olvasni kellene

előzmény: Koram #92

Nem elérhető Koram

• Újonc
  • *
#92 2018. Október 14. - 02:40:02
0
Sziasztok,

Lehet, hogy nem ide való az üzenet. SP5500 és RTX3 kiegészítővel hogyan tudok 2WPGM modult installálni?
Nem találtam meg hova írhatnám be a szériaszámát.

Nem elérhető SLC

• Szakember
  • Ős tag
#91 2018. Március 19. - 09:37:09
0
Nem biztos, hogy vihar, lehet, hogy pont akkoriban kapcsoltak be valamilyen adótornyot a környéken. Hála égnek 4G nagy adóteljesítménnyel tolja 800Mhz tetején, ami nem előnyös az ilyen eszközöknek, mert egyszerűen elnyomja a jelét.

előzmény: Wineman #88

Nem elérhető kissp79

• Teljes tag
#90 2018. Március 16. - 16:48:59
0
Sziasztok!

Mg61610-nál hogyan lehet vezetékes zónát hozzáadni? A leírás szerint nem megy. Nullát nyomom hosszan, beírom kódot, de a 095 szekciót nem fogadja el. Ha meg belemegyek a system setupba zóna profilhoz, kiírja, hogy nincs zóna hozzáadva.

Tehát hogy adom hozzá?

Nem elérhető Wineman

• Törzstag
#89 2016. Július 14. - 20:44:37
0
Szerencsére egy újraindítás megoldotta a problémát.
előzmény: Wineman #84

Nem elérhető Wineman

• Törzstag
#88 2016. Július 14. - 10:30:05
0
Üdv!

Ma hívott az egyik ügyfelem, hogy a vihar, áramszünet után a távirányítói (REM2) nem vezérlik a központot (MG5050). Megnézettem vele, a sorszámok benne vannak, mást telefonon keresztül nem akartam vele csináltatni. A rendszert kb. 3 hete adtam át, szóval vadi új, szerintetek mi lehet a baja?
előzmény: vlezlee #83

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!