Szerző Téma: Milyen notebookot vegyek?  (Megtekintve 4177 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

• Szakember
  • Ős tag
Re:Milyen notebookot vegyek?
#26 2018. December 11. - 12:30:59
0
Mai pozitív: lecseréltem az 5 éves "régi" HP notimat egy új(abb) erőgépre (szintén HP) és meglepve tapasztaltam, hogy a korábbi SSD-vel simán felállt az új gép és olyan szinten befrissültek a win10-ben az eszközök drájverei, hogy a windows hello még ujjlenyomatolvasóval is képes volt beléptetni! Egy kis szívás csak a bios uefi, legacy, secure boot beállításaival volt, de amúgy teljesen hibamentes az eszközkezelő és minden tökéletesen működik. Ráadásul a windows gyönyörűen kiolvasta a hárdverből az új license keyt és szó nélkül aktiválta magát, így még ezzel se kellett bajlódnom... :o ::tapsol::

Nem elérhető eXtra

• Szakember
  • Ős tag
#25 2018. December 11. - 12:20:02
0
Ezzel a win tabletes sztorival minden stimmelt, kivéve azt, hogy a 8"-os kijelzőn qrva kényelmetlen volt dolgozni, így nagyon gyorsan süllyesztőbe került a projekt...  ;D

Nem elérhető eXtra

• Szakember
  • Ős tag
#24 2016. Január 29. - 09:06:49
0
A tabhoz rendeltem OTG-s HUB-ot, de amíg az ideér, addig keresgéltem alternatív lehetőségeket az egérre, mert azzal azért sokkal könnyebb lenne az élet. Az OTG kábelemen keresztül még a rádiós egér is műxik, csak akkor ugye a programozó kábelt nem tudom hova bedugni, ezért valami vezeték nélküli megoldás lenne az igazi... Androidra korábban már láttam olyan appokat, amik wifin keresztül képesek egeret és billentyűzetet varázsolni a telefonból (amit aztán másik eszközre lehet csatlakoztani), de wifi nincs mindenhol, így tovább keresgélve végre találtam egy bluetoothos megoldást: http://andromouse.com/ Ennek az egeres része nagyon profi (teljes értékű notebook tapipadot emulál), de a billentyűzete még nem az igazi (ékezetmentes karakterekre és angol billre lett kihegyezve). Pedig a tabot tök jó lenne úgy használni, hogy a saját virtuális billentyűzete ne takarjon bele a képernyőbe. :) Ha valaki tud olyan megoldást, ami androidos telóból képes bluetoothos egeret és billetyűzetet készíteni, az légyszi ossza meg velem is!  ;D

Nem elérhető eXtra

• Szakember
  • Ős tag
#23 2016. Január 28. - 10:51:52
0
Jó cuccnak tűnik, de én ilyen értékű eszköznél lehet, hogy akkor is inkább a 2 év magyar garis tabot választanám, ha az kisebb tudású.  ;)  Egyébként ha nem kell róla számla, a hardverapron is ki lehet fogni párnapos full garanciás tabokat...
előzmény: syn7h37ic #20

Nem elérhető eXtra

• Szakember
  • Ős tag
#22 2016. Január 28. - 10:28:31
0
A Tesco akcióban kiszórja a teljes készletét, de már csak a 7i-ből van elvétve (12eFt-ért amúgy az sem rossz, de annak nem HD-s a kijelzője - viszont van rajta hdmi csati). Szerintem használtan is lehet majd velük találkozni, mert a win10-es frissítés elbuzerál néhány drivert, amit egységsugarú júzerek nem igen tudnak orvosolni, ezért nekik hamar elveheti a kedvüket... :)
előzmény: vg #21

Nem elérhető vg

• Szakember
  • Ős tag
#21 2016. Január 28. - 06:07:46
0
Rákerestem a Lark 8i-re, itthon ez újonnan olyan 30-35-tol indul, szal a 16 még használtan is roppant jó ár.
előzmény: eXtra #16

Nem elérhető syn7h37ic

• Szakember
  • Ős tag
#20 2016. Január 28. - 05:51:10
0
Ezek szerint elérkeztünk végre a tabletes programozásokhoz?
Én is nézegetek egy ideje egy 10"-es tabletet, ami ráadásul dual oprendszeres. Ha tényleg stabilan futnak  win alatt a programozói szoftverek, akkor nyugodtabban merném megvenni ezt:
http://www.geekbuying.com/item/Teclast-X98-Air-II-9-7--Dual-OS-Win8---Android-4-4-Tablet-PC-Intel-Z3736F-Quad-Core-2-16GHz-2048-1536-IPS-Screen-2GB-64G-HDMI-Bluetooth-WiFi---Sliver-350953.html

Nem elérhető vlezlee

• Szakember
  • Ős tag
#19 2016. Január 27. - 23:04:06
0
Mondjuk azt tudnám értékelni, ha iPad-en is mennének a programok 😊

Nem elérhető eXtra

• Szakember
  • Ős tag
#18 2016. Január 27. - 22:58:53
0
Igen.
előzmény: kero #17

Nem elérhető kero

• Szakember
  • Ős tag
#17 2016. Január 27. - 22:58:18
0
És működik rajta a soros-USB átalakító?

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!