Szerző Téma: Napco Magnum Alert 3000 központ factory reset????  (Megtekintve 1570 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető topi

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 32
Valahol a fémburkolat alatt :)
előzmény: topi #9

Nem elérhető topi

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 32
Anno mikor ismerkedtünk vele sikerült elütni pár dolgot.Az akkori megoldás az volt hogy van bene egy nagy kapacitású kondi és azt kellett kisütni ellenállással.Onnantól működött a gyári kód.
előzmény: yooshi #1

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Ha bp.-i vagy, mint ahogy irod, nem a legegyszerubb lenne a hazai forgalmazohoz bevinni? Megnezik neked es megmondjak, hogy kuka avagy hasznalhato meg. Kezelorol lehet ugyan reszlegesen programozni csak nem erdemes.
előzmény: yooshi #7

Nem elérhető yooshi

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 11
Jelenleg nincs előttem, mert bevittem a munkahelyemre.
Amikor elindult, akkor beindult a system trbl led, akkuhibát jelezve, illetve ha jól emlékszem azt írta, hogy no panel program.
Próbáltam beadni a master kódot ami a panelen van és utána a function gombot, idővel azt írta invalyd entry.
De hétfőn megnézem újra és leírom pontosabban.  :)
előzmény: BeniJoe #6

Nem elérhető BeniJoe

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 46
Mit ír ki a kezelő?
előzmény: yooshi #5

Nem elérhető yooshi

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 11
Igen, rá van ragasztva, de nem sikerült belépnem, lehet, hogy azt is rosszul csináltam... :-(
Azért köszi a segítséget...
előzmény: BeniJoe #3

Nem elérhető yooshi

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 11
Igazad van. Tudom, hogy őskövület, csak gondoltam egy kis időt szakítok rá, hogy megismerjem... :-)
előzmény: Lacy #2

Nem elérhető BeniJoe

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 46
Én úgy tudom, hogy a shildre rá van ragasztva egy cimke és azon van feltüntetve a Master Security Code (hat számjegy), és azt hiszem ezt nem lehet megváltoztatni! Ezzel elvileg be tudsz lépni és a Dealer code-t is tudod változtatni.
előzmény: yooshi #1

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Napco-t nem lehet resetelni...
(na jó a Multiban biztos, hogy valaki meg tudná oldani de...)
Érdemes egy olyan cuccal komolyabban foglalkozni, aminek a procijára Copyright by 1982 van írva????  8)

Nem elérhető yooshi

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 11
Sziasztok!

Új vagyok még itt, ezért elnézést ha valamit nem jól csinálok.
Kaptam egy leszerelt MA3000-es központot kezelővel. Sajnos nem tudok semmit az előéletéről.
Vettem hozzá trafót próbának. Elindult, viszont nem tudom hogy kell factory resetet csinálni rajta.
Remélem valaki ismeri ezt a nagy központot, én csak a kis XP családot ismerem.
Neten csak angol nyelvű leírást találtam, de nem találtam benne erre vonatkozó részt. (Lehet, hogy benne van csak nekem nem valami jó az angolom...)
Tudna esetleg valaki segíteni???

Köszi

Yooshi

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!