Szerző Téma: Milyen berendezés ez?  (Megtekintve 24289 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:Milyen berendezés ez?
#28 2013. Június 28. - 07:43:20
0
 Laci!
Azért lenne érdekes, hogy miből okosodjak mire kimegyek...
előzmény: Lacy #27

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Milyen berendezés ez?
#27 2013. Június 27. - 17:22:16
0
3 féle lehet
PW 4, 4/8 vagy 8/16

ez még a régi sorozat mert van már Runner fantázia néven is
előzmény: handras #26

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:Milyen berendezés ez?
#26 2013. Június 27. - 10:23:07
0
Köszi!
Hűűű de örülök, lehet sejteni, hogy milyen központ van mögötte?

Nem elérhető TCsaba

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 79
Re:Milyen berendezés ez?
#25 2013. Június 27. - 10:17:39
0
Varjú  :D
Akarom mondani: Crow.

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:Milyen berendezés ez?
#24 2013. Június 27. - 09:30:34
0
Ez milyen állatfaj?

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Milyen berendezés ez?
#23 2013. Február 01. - 13:24:17
0
Tanulságos amit írsz, nekem még nem volt ilyen tapasztalatom ezekkel (5xx,15xx és 3000). Ami általános hiba szokott lenni velük az a tesztjelentés leállása, ami aztán elindíthatatlan ezt követően, de egyéb negatívumot nem tapasztaltam. Ebben hasonlít(ott) a C&K236-238-nál leírt tapasztalataimhoz, azokról még mindig állítom, hogy agyonüthetetlenek 8) . Elfogadom, hogy ha elkezd furcsaságokat művelni és kp. hiba miatt téveseket adni, akkor azonnal kuka és nincs értelme kísérletezni.
A PC2000-es sorozattal már voltak rossz tapasztalaim :(
előzmény: eXtra #15

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Milyen berendezés ez?
#22 2013. Február 01. - 11:22:08
0
Viszont ha valami az eredeti funkciójának megfelelően jól működik és nincs olyan új igény a tulaj részéről aminek nem felel meg, akkor én nem cserélném.
Több olyan PC5x0-as panellal is találkoztam már, ami "öntudatra ébredt" és véletlenszerűen elkezdett riasztani vagy egyéb furcsaságokat művelni, de mivel a szerencsétlennek nincs memóriája, így sok információval nem szolgált az okokról. A legdurvább az volt, amikor gyári értékre álltak vissza a kódok és az ügyfél kikapcsolni sem tudta a rendszerét! Ezt már az ősrégi PC1500-nál is többször tapasztaltam, úgyhogy ezeket a matuzsálemeket én alapból lecserélem. Amikor kis túlzással egy-két kiszállás + óradíj árából kijön egy új központ szett (ami léptékekkel magasabb biztonságot és megbízhatóságot nyújt), akkor nem igen szoktak ezen szőrözni...
előzmény: vg #14

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Milyen berendezés ez?
#21 2013. Február 01. - 06:05:31
0
Nekem 1994 rémlett, de nem is ez a lényeg, hanem hogy amikkel eddig találkoztam, azokra már nem a stabil működés volt a jellemző (pl. "elfelejtette" a programot, amivel a kódok is visszaálltak gyári alapértékre, stb.). Szerintem nem lehúzás, ha az ügyfelet megmented az ilyen leamortizálódott vackok által okozott kellemetlenségektől (tuti hajnalban fog órákig szirénázni, amikor majd nem lehet kikapcsolni!), de ezt döntse el mindenki maga... :-*
előzmény: vg #8


Jahh. Én az aktuális panelről olvastam le a gyártás idejét, Te meg gyanítom azt mondod, hogy mikortól van piacon az 560-as 8) .
Tök egyetértünk. Ha valami hibás, azt javítani -a mi helyzetünkben cserélni kell. Viszont ha valami az eredeti funkciójának megfelelően jól működik és nincs olyan új igény a tulaj részéről aminek nem felel meg, akkor én nem cserélném.
előzmény: eXtra #11

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Milyen berendezés ez?
#20 2013. Január 31. - 22:18:58
0
UFF, Like :)
előzmény: L. Pásztor #10

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Milyen berendezés ez?
#19 2013. Január 31. - 21:24:15
0
Igen a csere indokolt. Annyira elavult egy ilyen..   8)
Másrészt az is igaz, hogy az emberek gyakrabban cserélnek mosógépet vagy mikrót mint riasztót. Pedig az mennyivel avul rosszabbul mint a többi műszaki holmi? semmivel.
A legjobb amikor központ cserére nincs pénz, csak hozzak valami használt panelt ami jó bele, aztán mikor megy a zember fija lánya cserélni a kp panelt, akkor ott vigyorok egy új rajzlap tv a nappaliban, vagy egy legeslegújabb szifon telefonpótló az ügyfél mancsában, még rajta a fólia, és persze a legdrágább 16Gb-os. (vagy 32 a fene se tudja)

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!