Szerző Téma: Olcsó kameraszettet vennék  (Megtekintve 7148 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Komi

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 134
Re:Olcsó kameraszettet vennék
#6 2013. Augusztus 08. - 16:16:09
0
Az utolsó egy jó gondolat ;)
előzmény: Mibesz #5


ui. megnéztem az én árlistámat, akiktől veszek cuccokat, mivel nem 500-1000 db os tételeket veszek, csak kicsivel tudnám olcsóbban kihozni, mint az akciós 45khuf körüli ára a 4 csatornás dvr+4 db olcsó fix dome kamera.

Nem elérhető Mibesz

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Olcsó kameraszettet vennék
#5 2013. Augusztus 08. - 16:14:49
0
Sokkal drágább!!!Csak azt nem értem hogy ezeket a Fisotech szetteket hogy tudják ennyire olcsón adni?Lehet hogy máshol is ugyanezt kapom csak többet tesznek rá a kereskedők.

Nem elérhető Komi

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 134
Re:Olcsó kameraszettet vennék
#4 2013. Augusztus 08. - 16:10:39
0
Az eurovideo miben más?
előzmény: Mibesz #3


Legalább 15 ilyen kivetelű kamerát lehet találni 10 perc sem kell hozzá, más felirattal vagy felirat nélkül.
Az meg, hogy 420, 480, 550, 650, 700 TV sor, van OSD vagy nincs, néhány dollár különbség.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 08. - 16:13:59 írta Komi »

Nem elérhető Mibesz

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Olcsó kameraszettet vennék
#3 2013. Augusztus 08. - 15:58:35
0
Köszönöm a választ.Csak azt nem értem hogyha máshol vásárolnék hasonló műszaki paraméterekkel kamerarendszert akkor 2* annyiba kerülne(vagy többe).Most merjen az ember tőlük vásárolni vagy maradjon az EUROVIDEO?!?!?!?

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
Re:Olcsó kameraszettet vennék
#2 2013. Augusztus 08. - 15:46:04
0
Ugyan olyan mint az összes többi, Kínai.
Itthon kitalált márka név amit rányomnak és kész. Berendelnek belőle egy konténernyit, így a kis kínai occóért adja és így itthon is a bolti árak alá mennek. Főleg hogy a k...depo-s oldal csak webshop ahogy nézem, így nem kell bolti alkalmazottakat fizetni stb stb.
A kialakítás sincs túl komplikálva  :P

Ez egy GenesisPro kamera.


Ez pedig az k...depon is kapható Fisotech.


előzmény: Mibesz #1

Nem elérhető Mibesz

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Olcsó kameraszettet vennék
#1 2013. Augusztus 08. - 15:17:25
0
Üdv.Van valakinek tapasztalata a k...depo.hu-n kapható irreálisan olcsó kameraszettekről???

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!