Szerző Téma: Segítséget kérek, de nem vagyok szakmabeli!  (Megtekintve 9927 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Dudee1983

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
Hülye kérdés de a stayhez mit kell beállítani? Oké, kézikönyv, de tlaán igy gyorsabb, persze csak ha megy nektek fejből ;)
előzmény: SLC #5

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Magán telefonszám felhasználó gyorsmenüből egyszerűen:
Pöcök gomb + Masterkód, MEM, 3 gomb: 1 telszám (4gomb 2 telszám) , 06.........+Enter
 
Éjszakaira meg STAY ahoyg előttem már írták.
 
 
 


előzmény: Dudee1983 #1

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
+1
Éjszakai élesítésre inkább a STAY (otthon maradó) módot ajánlanám használni mint a partícionálást.
előzmény: Dudee1983 #3

Nem elérhető Dudee1983

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
Hmm...pont az lenne a lényeg, hogy a 2-es partíciót éjszakára be tudják kapcsolni... utánanézek a vagy kapcsolatnak. Egynlőre a zóna beállításoknál ennyit látok 1-egyes part. 2-kettes part. 3-mindkettő part.
előzmény: vlezlee #2

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Ha mindkét partícióhoz hozzárendeled a zónákat, akkor szerintem ÉS kapcsolatban vannak, tehát csak akkor élesedik az a 2 zóna, ha mindkét partíció élesítve van. Vagy kapcsolatot most hirtelen fejből nem tudom hogyan lehet programozni, nézd meg a leírásában.
Telefonszámra hívást tudsz generálni, simán beírod a személyes hívás telefonszámok közé a számokat és ennyi (kommunikátor ne legyen tiltva). Mivel személyes hívás, ha riasztás van és kikapcsolod a központot azonnal megszakítja a hívást.
előzmény: Dudee1983 #1

Nem elérhető Dudee1983

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
0
Sziasztok!

Már párszor találkoztam a fent említett riasztóközpont típussal, viszont az alábbi hibákkal még nem találkoztam eddig. Mivel nem kimondottan riasztókkal foglalkozom, így előfordulhat, hogy valamit nem jól csináltam.

Szóval a probléma a következő: Két partícióm van. 1-es és 2-es. 5 db zóna 1 db felhasználó. Az 1-es partícióhoz mind az 5 zónát hozzárendeltem, a 2-eshez csak az utolsó 2-t. A paramétereknél beállította, hogy a rendszer partíciózott, illetve a zónabeállításoknál 1-3 zónákhoz (1-es partíciót) 4-5 zónáknál (3-ast azaz mind a két partíciót beállítottam).
Beriasztáskor szépen ki lehet választani a partíciókat. Viszont mikor próbára került a sor azok a zónák, amelyek mind a két partícióban benne vannak egész egyszerűen nem generálnak riasztást... látni látom hogy bent van valaki a zónában, de nem riaszt a központ...
Mit kell még beállítani, hogy működjön? Előfordulhat hogy hibás a központ? Régebben dolgoztam ilyen központtal, ott is hasonlót kellett csinálni, ott nem jelentkezett ilyen probléma...

Továbbá, amit még sosem csináltam, az az hogy 2 db telefonszámra kellene üzeneteket vagy telefonhívást generálni a központnak. Ehhez milyen beállítások szükségesek? (2db mobiltelefonra kellene elküldeni a riasztást)

Segítségeteket előre is köszönöm.




 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!