Szerző Téma: Paradox SP4000 és Sagem RT3000 összekötése  (Megtekintve 16768 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető dlaca

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 13
Köszönjük szépen a segítséget mindenben!
A kolléga is megoldotta a 927-et a Nokiával és nekem is megy a 4000 Sagemmel!
Mint ahogy az elején említettem, én voltam a leggyengébb láncszem a buliban! :-)
Sajnos én csak ma értem rá vele foglalkozni, de sikerült!
Kis hiba még van ugyan, de majd tanulmányozom a szakirodalmat! ([size=78%]Riasztás után folyamatosan hív!) :-)[/size]
Köszi a sok türelmet!
Üdv:
DLaca


Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
OFF
... és a nép ütemesen skandálja: - Zárják be, zárják be...
ON

előzmény: Lacy #31

Nem elérhető lala52

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 35
 ??? Miért kell eXtra úr lenézni az embereket ha ön nem is tud róla semmit.Sajnálom hogy ilyen ember is van mint ön mert ezzel csak ön magát dicséri a másikat pedig lenézi.Az anyja hasába senki nem tanulta meg,szerintem magának is segíttet valaki anno!!!Azért szeretném tudni mi a végzettsége és hány éves lehet. :( :'(
előzmény: eXtra #104

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Egyébként nem a pénzről szól (spórolásról)mert számtalan riasztót üzembe helyeztem,paradoxból csak a 4000-est és annál nem volt gond.

Úristeeen!!!  :o  Az sem piskóta, hogy a legalapvetőbb ismeretek nélkül másokkal elhiteted, hogy értesz hozzá, de az még érdekesebb, hogy milyen népek lehetnek azok, akiknek egy icipicit sem gyanús, hogy olyan emberre bízták a biztonsági rendszerüket, akinek halvány lila fingja sincs az egészről!  ::piasok:: ::kalapal::
előzmény: lala52 #103

Nem elérhető lala52

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 35
Igen el olvastam és értelmeztem,ezt a panelt egy szakember tette fel,és semmit nem tudtunk csinálni mert a kódokat is meg változtatta és egyéb dolgokat és nem adta ide,már resetelni akartam de egy kicsit féltem tőle de csak sikerült a telepitői kódot megszerezni.
Egyébként nem a pénzről szól (spórolásról)mert számtalan riasztót üzembe helyeztem,paradoxból csak a 4000-est és annál nem volt gond.

Bocs az offért.

előzmény: SLC #101

Egyébként köszönöm szépen az eddigi tanácsokat!!!! SLC-nek
« Utoljára szerkesztve: 2014. Március 14. - 11:39:52 írta lala52 »

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Nos amikor nekikezdtél az egésznek, akkor spórolni akartál a telepítőn, mert drága és ez nem olyan bonyolult...
Érted már miért kérnek pénzt a telepítők???
::eljen::   ;)
előzmény: SLC #101

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
037 címen benyomod a 4-es gombot és 1-es gombot
Olvasd már el azt a program lapot, le van írva ???
400 zóna1
401 zóna 2
403 zóna 3
ha akarod, hogy a zónán megjelenő riasztásod telefonra jelezzen...értelem szerűen(riasztás jelentéskódok)
"Olvasd már el azt a program lapot, le van írva ??? "

Nos amikor nekikezdtél az egésznek, akkor spórolni akartál a telepítőn, mert drága és ez nem olyan bonyolult...
Érted már miért kérnek pénzt a telepítők???

előzmény: lala52 #100

Nem elérhető lala52

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 35
konkrétumot kérdezek most:ügyfél kódnál( 037 4/1 ) 4/1-et hogy értelmezem beirni?
 (400-409 kitöltve 11-el) csak a 400 és 409-re irjam vagy 400tól 409-ig minden helyre?
Válasz után elmegyek és megcsinálom a javaslata alapján.

Telefon figyelést bekapcsoljam?

előzmény: SLC #99

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Melyik egyik az a hely.
Próbálj meg konkrétumokat kérdezni, hogy konkrét válaszokat kapj.
Ha távfelügyelet 1. telkefonszámra gondolsz akkor ugye 04 és 05 az már egy szám de két helyre szétosztva.
Ha távfelügyelet 2. telefonszámra, akkor oda megadhatsz még egy számot amit csörgessen.
086-ban beállítottak alapján fogja hívni a 2. telefonszámodat.
előzmény: lala52 #98

Nem elérhető lala52

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 35
Telefonszámot elég csak az egyik helyre beirni?
előzmény: SLC #97

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!