Szerző Téma: Paradox SP4000 és Sagem RT3000 összekötése  (Megtekintve 16770 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Asszonnya:

1. http://biztonsagtechnikaforum.hu/index.php?action=media;sa=search;search=728ultra
1. nyss meg egy web böngészőt.
2. veressed be azokat a betűket a keresőbe, hogy 7 2 8 u l t r a
3. Válassz: https://www.google.hu/#q=728+ultra+programoz%C3%B3i+v5.0

4. Letöltés vagy megnyitás vagy jegyzetelés.
5. Olvasás és értelmezés.
6. Kérdésed: "Csak annyit kérdezek még a telefonszámot hogy tudom leellenőrizni hogy mit vett be? Ki tudom olvastatni?"
Válasz: Rendszer programozói útmutató 1. Ábra Hexa programozás, 2. oldal lap alja.
7. Telefon és ügyfélszámok 3. oldalra lapozunk...
8. Távfelügyelet telefonszám 1. A már leírtak alapján
  Belépsz telepítői kóddal programozó üzemmódba, stb
    04 mivel ide csak 8db számot tudsz beírni pl: 06701234 és egy mobil telefonszám 11 bötűböl áll,  folytatod a
    05 -ben 567 majd TBL (lezárod a számot)
    08 az ügyfélszám. ide írj be valamit, akár 1234.
9. 086 -on beállítod, hogy szokásos/ osztott / vagy dupla jelentés (hívás legyen) a beállított telefonszámokra.
10. már leírtak szerint.

Fizikailag:
GSM modulon van egy telefon aljzat. Dugó bele, két középső drótot riasztó panel tip/ringre kötöd.

Ha mindent jól csináltál akkor riasztáskor relé kattan elkezd tárcsázni és kis idő múlva csörög a mobil.



előzmény: lala52 #96

Nem elérhető lala52

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 35
1.paradox 728 ultra a tipus
2.verzio:6
3.mester és telepitői kódot ismerek
4.riasztáskor a mobil telefonomat hivná,gsm modult használnék,nokia vagy sagem.

slc #67 javaslata szerint csináltam de az ügyfélkódnál nem igazán értem.

előzmény: SLC #94

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
"Nos én ráérek, lássuk:"

Egy film klasszikusból idézek amikor a főhőst kínvallatják:
"-Birom a kínt, voltam házas...
 -Úúúúúúú
 -Kétszer is!
 -ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú"


előzmény: SLC #94

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Nem olyan egyszerű kiolvasni mint be van kapcsolva világít, nincs bekapcsolva nem világít.
Jó lenne, egy programozói lap a kezedbe amit elolvasol és értelmezel.

Nos én ráérek, lássuk:

Válaszolj a kérdésekre:
1. Riasztód típusa?
2. Verzió száma? (Első két kérdésre a választ a panelon találod, rászitázva, matricázva stb.)
3. Milyen kódot ismersz?
    -Master kód: Bizonyos funkciókat elérsz vele, ki- belépés, néhány dolog programozható vele.
    -Telepítői kód v. mérnöki kód stb. Nos ez kéne a programozáshoz.
    -Fogalmad sincs mid van.
4. Mit szeretnél csinálni.

Legrosszabb esetben reseteljük a panelt és nyomja meg a kettes gombot és csipogás után enter stílusban talán sikerül valami  ;D
előzmény: lala52 #92

Nem elérhető lala52

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 35
Igen értem,meg köszönném a segítséget,hátha rájövök segitség nélkül is.Azt szépen leirták  hogy mit kell beütni de nem jelezték,hogy egy adott számot kétszer is meg nyomhatok,világit=(be)vagy következőre sötét=(ki),talán rá jövök magam is amilyen hülye vagyok szerintetek.
előzmény: eXtra #91


Egyébként eXtra úr el is felejtettem ezt,csak egy rossz gondolat volt.

Nem elérhető lala52

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 35
Igen értem,meg köszönném a segítséget,hátha rájövök segitség nélkül is.Azt szépen leirták  hogy mit kell beütni de nem jelezték,hogy egy adott számot kétszer is meg nyomhatok,világit=(be)vagy következőre sötét=(ki),talán rá jövök magam is amilyen hülye vagyok szerintetek.
előzmény: eXtra #91

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Ki lehet olvasni (hexában és nem streamline módban), csak hosszú évekre lenne szükség, hogy elmagyarázzuk a módját, úgyhogy felejtsd is el nyugodtan! :)
előzmény: lala52 #90

Nem elérhető lala52

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 35
Csak annyit kérdezek még a telefonszámot hogy tudom leellenőrizni hogy mit vett be? Ki tudom olvastatni?
előzmény: eXtra #88

Nem elérhető lala52

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 35
Vonali hangot hallani a kagylón,de nem kattog a relé,hivást nem indit.Egyébként 1 órája jöttem haza.

előzmény: eXtra #88

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Én feladtam, de hátha jön még olyan kolléga, aki szereti a kihívásokat és megpróbál majd segíteni.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!