Szerző Téma: Paradox SP5500 + PCS250 programozása?  (Megtekintve 4642 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető raul76

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Paradox SP5500 + PCS250 programozása?
#7 2014. Június 16. - 12:03:48
+1

ÜDv mindenkinek!
Régóta olvasója vagyok a forumnak. A Nevem Raul Antera  38 éves,(agyilag csak 10) Elektroműszerész vagyok (amúgy eladó egy telefonboltban)Nős vagyok van 2 lányom 7-10 évesek. Budapesten élek.
A nyaralóm Bivalybükkfa felsőn van a falu határától is 8 km.Hobbi elektromos ember vagyok.0- 20Kv-ig van papírom is.

Vgabornak: Na szóval.A texecomot ismerem tudom programozni,de mivel ez nyaraló,és már 6X felnyomták, az egyik alkalommal(legutóbbi) leszaggaták a falról az LCD kezelőt és elvitték.Majd 2 nap múlva visszamentek és a központot is leszedték a 3 pirrel együtt.. A kültérit nem érték el így ott hagyták.Ezért NEm fogok megint 20-30 ezerért LCD-t venni.

Kaptam jutányos áron egy SP5500 központot amit egy 1-éve épült házból szereltek le tulajdonosváltás után. vettem egy ,/MG32LED/ kezelőt hozzá 10-ezer forintért ,meg egy PC 250 GSM modult. amit úgy el dugtam,hogy tuti nem találják meg.
Végfelhasználó vagyok, elektroműszerész. Amatőr szinten magamnak szerelek riasztót (mekk mester).
A programozásban annyira jutottam,hogy a zónákat bekalibráltam(melyik milyen mit miért hogyan csináljon)

Az lenne a kérésem,hogy aki arra érdemesnek tart, az mint egy 8 éves gyereknek, lépésről lépésre írja
mit kell beütnöm hogy menjen a GSM is. Amit szeretnék, megadni egy telefonszámot amire minden nyitásról sms-t küldjön  és a riasztásról meg sms-t és hívjon is.
Üdv Raul

Ui: csinján az ostorral :)





előzmény: vgabor #5

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Paradox SP5500 + PCS250 programozása?
#6 2014. Június 15. - 13:53:04
0
OFF: Tudod, ha a kacsa nem tud úszni, akkor nem a víz a hülye...

ON: Mit értesz az alatt, hogy beütöd a programszámát? Ha nem tudsz kérdezni, akkor ne várj választ. Egyeltalán meddig jutsz el a programozásban?
előzmény: raul76 #4

Nem elérhető vgabor

  • Szakember
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 66
Re:Paradox SP5500 + PCS250 programozása?
#5 2014. Június 15. - 10:25:08
+3
Helló Muchacho !
Értem én hogy gőzmozdony... ;)
Nem tudom, hogy mit tud a " texecom szerelés", de nem kell spórolni és kell venni LCD  kezelőt (beszél magyar) vagy ott a laptopos megoldás... Vagy érteni kell hozzá!
Gondolom végfelhasználó vagy??? Ne adj isten rendszergazda??? vagy olcsó vagy morcos volt a szerelőd? oszt jónapot? ;)

előzmény: raul76 #4

Nem elérhető raul76

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Paradox SP5500 + PCS250 programozása?
#4 2014. Június 14. - 23:41:06
0
oké de hogy? hiába ütöm be a programszámát nem az jön be, nálam a led kezelön a 8 és 6 os gomb világít ha belépek abba menübe. 1-2 gombot lesípolja. Már bánom hogy nem Texecom szerelést vettem.
előzmény: Lacy #3

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Paradox SP5500 + PCS250 programozása?
#3 2014. Június 14. - 23:21:41
0
én a problémát nem értem  ::)
simán beprogramozod, hogy zárás/nyitás esetén is küldjön sms-t oszt jónap :)


előzmény: raul76 #2

Nem elérhető raul76

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Paradox SP5500 + PCS250 programozása?
#2 2014. Június 14. - 22:59:15
0
Látom nem nagy a tolongás.

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Paradox SP5500 + PCS250 programozása?
#1 2014. Június 11. - 16:52:01
0
Idézet
Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni. Vettem egy SP5500 közponot meg egy Pcs250 GSM modult , ledes kezelövel. Be szeretném programozni,hogy 1 teleofnszámra küldsön SMS-t ha valaki hatástalanítja a risztót, illetve ha riasztás van felhívjon egy számot.
Néztem a leíráswt ,de nekem elég KÍNAI. a központot még betudtam programozni a kezelővel. De ez a GSM modul nem megy, nem értem a leírást.
Ez a risztó egy nyaralóban van, és többen járnak oda,család barátok stb. Viszont én szeretném tudni ha valaki akkor is oda megy ha nem tudok róla.
3 kód van kiosztva.
Az a kérdés be lehet e úgy programozni,hogy a felhasználót is küldje az SMS ben aki bemegy.
Üdv: Raul.

Forrás: [smg id=538 type=box]

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!