Szerző Téma: torrenttelvaló letöltés dvr eszközről?  (Megtekintve 3352 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Suny27

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 7
Szia. Írtam a gyártónak és kiderítettem, hogy sose fogok tudni csatlakozni rá. Csak az oldható meg, hogy csatlakoztatom egy ftp szerverre a rögzítőt és ennyi. Semmilyen más elképzelés nem oldható meg.
előzmény: czegany #11

Nem elérhető Suny27

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 7
A 21 portra ezt dobja:

Állapot:   Csatlakozás a következő kiszolgálóhoz: 192.168.156.150:21...
Állapot:   A csatlakozási kísérlet nem sikerült: "ECONNREFUSED - Connection refused by server".
Hiba:   A kiszolgálóhoz nem sikerült a csatlakozás

A 37777 portra való csatlakozás esetén:

Állapot:   Csatlakozás a következő kiszolgálóhoz: 192.168.156.150:37777...
Állapot:   Az adatkapcsolat létrejött, várakozás az üdvözlő üzenetre...
Hiba:   Időtúllépés a kapcsolatban
Hiba:   A kiszolgálóhoz nem sikerült a csatlakozás


előzmény: czegany #11

Nem elérhető czegany

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 316
Szia!
Nem ismerem nagyon az említett rögzítőt, de valószínűleg nem a 37777 porton fog FTP-ni.
Azt a portot gondolom a kliens oldali szoftver használja.
Ha nincs átírva akkor alapesetben a 21-es port az FTP, ha nem megy, nézd meg melyik port van dedikálva az FTP-hez, illetve, hogy engedélyezve van-e. Természetesen olyan felhasználóval próbálj belépni (anonimm biztos nem megy), akinek van jogosultsága a hálózati eléréshez/letöltéshez/FTP-hez.

üdv.: czegany
előzmény: eXtra #8

Nem elérhető Suny27

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 7
A típusa: 5208A Dahua DVR 8ch.
A tegnapi nap folyamán végre kaptam a gyártótól firmware-t így most már a system verziója: 3.200.0001.24.
A Webes verziója: 3.1.0.0
Hardver verzió: V1.0

Gondolom akkor le kell tegyek a torrentes dologról, mert még nem létezik olyan DVR, amivel ezt kitudnám használni.

Felmerült olyan ötlet is, hogy FTP szerverként üzemelne maga a rögzítő, és akkor már tudnék csatlakozni FTP klienssel. Akkor nem kellene letölteni az egészet, csak azt amit kiválasztok.
Létezik e ilyen DVR, tudnátok ilyet ajánlani?
előzmény: vlezlee #9

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Esetleg az is sokat segíthetne a problémád megoldásában, ha leírnád a dvr pontos típusát, abból kellene gazdálkodni, ami van :)
előzmény: Suny27 #7

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Magam írnám meg a torrent fájl készítését, csak nem tudom a fájlszerkezetet és könyvtárakat, illetve hogy hogyan tudnék csatlakozni.
előzmény: vlezlee #2

Sehogy! Ugyanis a rögzítő nem támogatja a torrent protokollt...  :D


Már próbáltam a Filezilla ftp-vel, de nem tudok csatlakozni rá. Állapot:   Csatlakozás a következő kiszolgálóhoz: 192.168.156.150:37777...Állapot:   Az adatkapcsolat létrejött, várakozás az üdvözlő üzenetre...Hiba:   Időtúllépés a kapcsolatbanHiba:   A kiszolgálóhoz nem sikerült a csatlakozásÉs hasonlóképpen a többi ftp klienssel is ezt csinálja.A rögzítőn van egy FTP kliens opció. Odáig már eljutottam, hogy csináltam egy ftp szervert és rögzítő ftp kliensével csatlakoztam a szerverre. Így letölti az anyagot, ha megszakad, újracsatlakozik, de így az összeset letölti a legrégebbitől kezdve. De nekem arra lenne szükségem, hogy csak azokat a felvételeket töltsem le, amelyeket ÉN szeretném, az egész nem kellene :) 
előzmény: eXtra #5

Érdemes ennyit szenvedni azokért a fájlokért?
8)  Esetleg próbálj meg egy másik verziójú PSS-t telepíteni, hátha az stabilabb lesz...
előzmény: Suny27 #7

Nem elérhető Suny27

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 7
Magam írnám meg a torrent fájl készítését, csak nem tudom a fájlszerkezetet és könyvtárakat, illetve hogy hogyan tudnék csatlakozni.
előzmény: vlezlee #2

Nem elérhető Suny27

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 7
Már próbáltam a Filezilla ftp-vel, de nem tudok csatlakozni rá.


Állapot:   Csatlakozás a következő kiszolgálóhoz: 192.168.156.150:37777...
Állapot:   Az adatkapcsolat létrejött, várakozás az üdvözlő üzenetre...
Hiba:   Időtúllépés a kapcsolatban
Hiba:   A kiszolgálóhoz nem sikerült a csatlakozás

És hasonlóképpen a többi ftp klienssel is ezt csinálja.

A rögzítőn van egy FTP kliens opció. Odáig már eljutottam, hogy csináltam egy ftp szervert és rögzítő ftp kliensével csatlakoztam a szerverre. Így letölti az anyagot, ha megszakad, újracsatlakozik, de így az összeset letölti a legrégebbitől kezdve. De nekem arra lenne szükségem, hogy csak azokat a felvételeket töltsem le, amelyeket ÉN szeretném, az egész nem kellene :)
előzmény: eXtra #5

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Igen, egy normális ftp kliens gond nélkül tudja folytatni a letöltést és jelen esetben semmivel sem nyújtana kevesebbet a torrentnél. ;) Persze, ha az ügyfélnek olyan igénye lenne, hogy rendszeresen sokan szeretnék letölteni a dvr fájljait, akkor lenne némi értelme, de az ilyen jellegű felhasználás elég ritka ahhoz, hogy bármelyik gyártó is foglalkozzon vele... :)
előzmény: handras #4

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Az alap gondolata az volt a kérdezőnek, hogy így újraindítható lenne a letöltés, a megszakadás helyéről.
Persze erre egy letöltésvezérlő is elég lenne.
előzmény: eXtra #3

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Szia!

Nem értem, hogy mivel lenne jobb egyetlen seedertől (ami jelen esetben a DVR) torrentezni, mint ugyanazt ftp-vel letölteni? :)
előzmény: Suny27 #1

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
röviden, tömören: felejtős :D ha egyszer lesz is olyan DVR, ami ezt tudja, az tuti nem az olcsó kategória lesz
előzmény: Suny27 #1

Nem elérhető Suny27

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 7
0
Sziasztok.

Jelenleg Dahua Dvr 5204 típusú rögzítöket használok. És problémám van a felvételek letöltésével.
Pss programot adtak hozzá. Letöltés közben sokszor megakad és emiatt nem folytatja a letöltést.
Olyan rögzítőket keresek, melyek képesek P2P kommunikálni, mert torrenttel szeretném letölteni a fájlokat, mert így nem kellene ott ülni mellette, ha letöltés közben megszakadna.

A segítségeteket kérném. Tudnátok olyat ajánlani, ami olcsó is :) kínai is lehet. Megoldható lenne ez a torrentes dolog.

Segítségeteket előre is köszönöm.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!