Szerző Téma: Legjobb ár/érték arányú kisállatbiztos infra?  (Megtekintve 6284 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető lacam

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
Sziasztok,

Az utóbbi napokban többször is úgy tűnt, hogy hívatlan vendégek jártak az ingatlanunkon. Egyenlőre szerintem max terepfelmérnek (talán ellenőrzik a szokásainkat mikor vagyunk otthon) mert nem tűnt el semmi...egyedül talán a kapunk deformált egy nagyon kicsit illetve a villanyóra szekrényünk kis ajtaja (ami alatt ott az E-ON-os 32A-os biztosíték) van felnyitva. Nincs ott akkora szél hogy úgy fel tudja hajtani azt a műanyag vackot, illetve csak ha a végállásra van hajtva, akkor marad fenn. (ezidáig kétszer történt ilyen....lehet hogy paranoiás vagyok?!)

Szóval úgyhiszem hogy kell nekünk valami védelem.
Egyenlőre mozgásérzékelős reflektorokat raktam fel. Tervben van, hogy a hétvégén egy távirányítású dugaljra csatlakoztatott szirénát iktatok be (a távirányító amolyan "pánikgomb" lenne) illetve van 1 Aldis (sajnos csak beltéri, de Wifis) valamint egy jóféle kínai ( :D ) minikamerám. Megkínálom egy pár ezer ft-os pendrive-ra rögzíteni képes set-to-box-al -azt nem tudom még, hogy ezen kütyük AV bemenetére érkező jeleket is képesek-e rögzíteni, vagy csak az antennán érkező tuner jeleit tudják pendrive-on tárolni)....ki akarom deríteni mi folyik itt.
Tudom, elég kókány megoldás, de egyenlőre ez van (lesz)

Aztán szép lassan összeszedem a professzionális riasztórendszer elemeit és összelegózom.

Az épületben rajtunk kívül lakik még 2 macsek, akik PIR szempontból problémásak lehetnek/lesznek.

Ahogy olvasom, elég necces macskás helységek ily módon való bebiztosítása.
Olvastam egy 2010-es topic-ot valamint külföldi lapokon is csak annyit olvastam: kutya nem gond, de macska szempontjából nézve ezek a cuccok csak macska toleránsak...egy ideig. Mert ugye a függöny jó játék az asztal kellemes "ágy"...stb.

2010 óta változott a felhozatal? Van olyan infra, amit szívesen ajánlanátok macskás helységbe is?

Előre is nagyon köszönöm a válaszotokat


ui.: nem vagyok szakmabeli (a másik topicban felmerült :D )

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!