Szerző Téma: MZ DS-7116HWI-SH vs. DIGICAM PREMIUM DPA-16400L  (Megtekintve 4418 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető végfelhasználó

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Sziasztok.
Köszi a válaszokat, igen konzultáltam "[size=0px]KhyrOO[/size]"-val is, s az ő véleménye is az volt, hogy nem rossz választás a linkemben szereplő kütyü.
Ma meg is vettem, telepítettük, 2 év gari, mobilbarát....
Szóval egyenlőre csilli-villi módon üzemel!
Még egyszer köszönöm!
üdv
njo

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
hali
nekem van 16 csatornás TechSon S1016-os sata vinyós hellyel
ha érdekel
van távirányítója is meg tápja meg működik is :)

Nem elérhető Szabolcsr2d4

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 147
Helló!
KhyrOO nevű felhasználó mintha egy pár napja hirdetett volna analóg rögzítőt!
Üdv,Szabolcs

Nem elérhető végfelhasználó

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Sziasztok.[/size]Mint az a nevemből is látszik, végfelhasználó lennék, van egy közért, amit üzemeltetek, s volt egy kb. 5 évig működő 16 csatornás DVR DVS csilli villi készülékem, analóg kamerákkal.Nos a képrögzítő megadta magát, s helyette keresnék, valami legolcsóbb megoldást.http://www.r-a--t-bolt.info/vv4953.digicam-premium-dpa-16400l-16-csatornas-960h-keprogzito.reszletes.htmlA fenti linken lévő kütyüt nézegettem, de mintha az előző hozzászólások nem igazán tartanák jónak?
Hasonló árban van esetleg valami jó, tippetek?mail: otto451 kukac gmailpontcommobil: huszas, kettőhuszonkettő 6904Köszi a választ.

Nem elérhető sat

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 21
Nem a MAZikat szórja ki hanem minden OEM terméket, beleértve a digicam-et is.

"[size=0px] [/size][size=0px]"butított" német belpiacos Mazi" - Németországban nem árulnak MAZi-t csak a tisztázás végett.[/size]

Az MZ DSxxxx termékeknek semmi köze a a mazikhoz, csupán egy újabb trükk, hogy nyilvánosan kint legyen a Hikvision-ök telepítői ára(ami egyébként tilos minden forgalmazónak)
előzmény: Ryki #9

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
Én az MZ-t (Mazit) minden képen kerülném.
Mondjuk azt hogy a Hikvision főhadiszállásnak nem tetszett hogy a "butított" német belpiacos Mazi itt landolt nálunk  8) . Tudtommal kiszórja a forgalmazó a Mazi termékeket. 
előzmény: lordcroft #1

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
hát mán csak ilyen ez a showbiznic :D
előzmény: vg #7

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Nem akarom az uzletet rontani kerem. Csak racsodlkoztam, hogy azonos termeknek azonos lett a sorsa, csak itt turbo hd lett belole.
 :P
előzmény: Lacy #6

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Denekem nem kell :)  :P
előzmény: vg #5

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Ilyen nekem is van 1
 ;D
előzmény: Lacy #4

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!