Szerző Téma: IP kaputelefonok  (Megtekintve 6639 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Lacy

• Szakember
  • Ős tag
Re:IP kaputelefonok
#60 2021. Március 22. - 22:12:50
+1
mennyen a hik a zanyukájához... gyűlölöm ostobák pökhendiek kinai szarok

vett az egyik ügyfelem, - az hogy mi és hogy már mindegy de a régi szerelőjük tanácsára - egy hik kaputelefon szettet. Egy azaz 1 db dobozban az egész cucc.
Mi csak beüzemeltük (beléptető és kamera is került oda, így ezt is megoldjuk volt a jelszó :)  )
minden szépen a helyére is került, majd a táp kiadása után játszás picit a menüben.
Látszatra jó, sőt működik a kitekintő mód is a hang jelre még a mikrofon is beindul...
aztán a becsöngetéskor aszondi a kinaicsaj az ajtóban hogy féljed...
És semmi mód nem vehető rá, hogy mást mondjon.
Nosza Powerbizt helpdeszka, a lényeg: majd 3 órányi teamwieveres távnyomorgatás után, miközben és sem tudta nagyon mást csinálni, mert a laptopom is foglalt volt, meg a mechanikus részek az én dolgom volt, szóval rengeteg sikertelen programozás és próba után, majd 3 óra múlva végre megtörtént a - na nem a csoda - sikeres hívás, és aztán ez így is maradt.
Az én kérdésem meg az, hogy hogyan lehet, hogy egy szettben - tehát nem én válogattam össze legosystem - egy dobozból kiszedett, összapasszoló (elvben) egységek mért nem működnek alapból egymással ??? Még ha nem is tökéletesen, amit persze némi fw frissítés után vagy által finomíthatunk, hanem egyből?
És ha ezt valami amatőrebb nép veszi, az hogy oldaná meg? bevallom én is csak néztem erősen mit merre, mert egyedül ki nem találtam volna.
Na ha egy szaki aki napi szinten szaktanácsol, 3 órát szív ezzel, akkor aki nem annyira az mennyit?
Nekem ne csináljon már a hik szabadidős programot. Illett volna működnie az egybecsomagolt cuccnak.
szóval leginkább sose lássak ilyet

előzmény: eXtra #59

Nem elérhető eXtra

• Szakember
  • Ős tag
#59 2021. Március 22. - 20:47:13
+1
"Hikvision 2. generációs kaputelefonokhoz érkezett javító csomag

Bizonyos Firmware verziók nem várt nehézségeket hoztak a kaputelefonok felprogramozásánál.
Erre a kellemetlen helyzetre nyújt gyors megoldást a gyártótól kapott Firmware csomag.
Azoknál az eszközöknél kell alkalmazni ezt a frissítést, ahol az alábbi hibák jelentkeztek:

1. IVMS-4200 kliens programban nem voltak elérhetők a megszokott menüpontok.
2. Fő és kiterjesztett eszközök között fellépő kapcsolódási hiba.

Eszköz típusok melyeket érint a fent említett probléma:
DS-KH6320 széria, DS-KH8530 széria, DS-KH8520 széria, V2.1.10_build200713
DS-KH9310 széria, DS-KH9510 széria, V2.1.8_build200714
DS-KD8003 széria, DS-KV6113(B) széria, DS-KV8X13(B) széria, V2.2.3_build200805
DS-KD3003 széria, DS-KD8103 széria DS-KD8023 széria, V2.2.2_build201021

Készült több beállítást segítő PDF anyag és a javításhoz szükséges Firmware is innen tölthető le."

Forrás: https://www.powerbizt.hu/hirek/hikvision-2-generacios-kaputelefonokhoz-erkezett-javito-csomag

Nem elérhető eXtra

• Szakember
  • Ős tag
#58 2020. Május 13. - 18:46:06
+1
Most látom, hogy a Hikvision kiadta a 2. generációs VILLA szériát. Kapott szabványos PoE-t, wifit és végre webről is konfigolható, de sajnos nem a legutóbbi 180 fokos halszem optikát rakták bele, hanem egy kisebb 129 fokost...

Valakinek esetleg van már tapasztalata?

Nem elérhető eXtra

• Szakember
  • Ős tag
#57 2019. Július 16. - 14:12:14
+1
Erre a hülye hibára évek óta az az egyetlen megoldás, hogy minden júzer ugyanazt a hikconnect fiókot használja.   :-X Ez egy családi háznál még nem is akkora probléma, de a céges megrendelőknél, ahol állandóan jönnek-mennek az alkalmazottak, ott minden lelépett dolgozó után az összes felhasználó appjában jelszót kell(ene) váltani...  :'(
előzmény: eXtra #56

Nem elérhető eXtra

• Szakember
  • Ős tag
#56 2019. Július 13. - 01:24:20
0
Az első generációs kaputelefonoknál úgy működött a hikconnect, hogy csak az tudott ajtót nyitni, aki elsőnek regisztrálta az eszközt. A megosztottakhoz is kiment a hívás, de nekik nem jelent meg a lakat gomb... Úgyhogy simán elképzelhetőnek tartom, hogy a hikconnect app itt is csak az első regisztrálónak ad bizonyos "kiváltságokat"...  ::noormalis::
előzmény: czegany #55

Nem elérhető czegany

• Szakember
  • Ős tag
#55 2019. Július 13. - 00:55:41
0
Hi!
Szerintem azt nem lehet megosztani, ez csak annak a kiváltsága, aki regisztrálja az eszközt.
Az ügyfél accountjához kell rendelni a serialt, és menni fog.
előzmény: eXtra #54

Nem elérhető eXtra

• Szakember
  • Ős tag
#54 2019. Július 12. - 23:13:10
0
Amúgy az normális, hogy az ügyfél szifonján (iPhone X) a PTZ-nél nem jelenik meg a preset funkció?  ::meglepodik:: A PTZ-t tudja használni, de a preset rész hiányzik... A PTZ jogosultságoknál külön nem lehet tiltani a preset jogot és mivel a PTZ-t tudja működtetni, ezért gondolnám, hogy az almás kliensben lehet a hiba.

Nem elérhető eXtra

• Szakember
  • Ős tag
#53 2019. Július 12. - 22:53:50
0
Furcsa, hogy az angol hik portálon márciusban már újabb FW (v2.0.21) volt fent, mint amit júniusban az EU-nak kiraktak HIBAJAVÍTÁS NÉLKÜL! A márciusi UK-ban ugyan nincs magyar nyelv, de ezzel már a beltéri is kezeli a DST-t és az időbeállításoknál a 30-as limit helyett 60 sec van, ráadásul egyelőre stabilabbnak is tűnik, mint az EU-s v2.0.2 volt...  :-X
előzmény: eXtra #52

Nem elérhető eXtra

• Szakember
  • Ős tag
#52 2019. Július 09. - 22:36:05
0
Valaki próbálta már ezeket a firmwareket? A verziók nem változtak, csak a buildek...  ???
Indoor Station: V2.0.2build190604, Door Station: V2.0.6build190604

Nem elérhető kero

• Szakember
  • Ős tag
#51 2019. Július 02. - 10:16:34
+2
Az impulzusos zárbetétnek ez a hátránya.
Megoldás, hogy kicseréled a betétet olyanra ami addig húz, amíg a vezérlést kapja, és megnöveled a nyitási időt. (persze vannak olyan konfigurációk, ahol ez nem jó, pl. ha messze van a belső kiengedő gomb, illetve van olyan készülék, ahol a belső gomb nyitási ideje nincs időzítve)
előzmény: rozsap #50

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!