CCTV > Egyéb

Hikvision Light CMS

(1/4) > >>

padisah:
Ez tiszta, én is használom az ügyfeleimnél a dyndns-t. Erre még rá tudom őket beszélni. Viszont a hik-connecrt pont arra lenne kitalálva, mint felhő alapú hozzáférés, hogy ne kelljen IP címekkel, port forwarddal és dyndns-el játszani.
előzmény: vlezlee #15

vlezlee:
át kellene írni kézzel vagy kell egy dyndns szolgáltató.
Sajnos itt magyarországon még mindig ott tartunk, hogy ügyfél nagyon nehezen ad ki pénzt szolgáltatásra :(előzmény: padisah #14

padisah:
Ez oké, de ha a NVMS1000-nek megadtam az IP címet és utána ez megváltozik, akkor a hik-connectben ugyanúgy ott lesz, az új cím mintha dyndns lenne, de honnan fogja tudni a NVMS a megváltozott IP címet? előzmény: eXtra #13

eXtra:
Ha a rögzítő IP-je megváltozik, akkor az új címet azonnal átküldi a hik-connectnek, így ott mindig az aktuális IP-t fogod látni. A cloudnak egyébként nem csak ez a funkciója, hanem az is, hogy port forward nélkül létrejöjjön a távoli kapcsolat...

Tehát, ha hik-connectet használsz, de beállítod a port forwardot is, akkor távolról ugyanúgy el tudod érni bármivel (akármelyik *VMS, stb.) a rögzítőt, mintha ott lennél a LAN-on. Persze, ha ügyfélnek akarsz így klienst beállítani, ahhoz nyilván kelleni fog egy dyndns szolgáltató is... ;)előzmény: padisah #12

padisah:
Arra akartam kilyukadni, hogy ha a hik-connect oldalán megnézed a rögzítő IP címét és ezt megadod kézzel, az nem lesz jó, mert az IP cím változhat. hiszen pont ennek a kikerülésére használjuk pl.  a hik-connectet.
előzmény: eXtra #10

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése