Szerző Téma: Neten talált dolgok, hülyeségek, hasznosak, bármi  (Megtekintve 170160 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Hiánypótló...  ;D


[/size]

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
A világ leghosszabb határvédelmi rendszerét építjük Türkmenisztánban -> http://www.orientpress.hu/140857

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
A mi berkeinkben nem egy szeretett szakma a villanyreszelő, de őt azé' sajnálom.  :o
http://hirosveny.hu/hirek/trefabol-lotte-hasba-tarsat-egy-munkas

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
En meg  a jo oreg 8085-tel kezdtem. RAM, EPROM, CTC, DMA, SIO, PIO, etc.azzal meg lehetett tanulni programozni.  [size=78%]Vagy ott volt a Z80, az meg jobb volt. A 90-es evek elejen a PIC mar sokkal kenyelmesebb volt.[/size]

A rapsberry linux alatt , es programozni tanulni ... kb. olyan, mint a negy alapmuveletet kalkulatoron megtanulni ...
Jo jatek a rapsberry, de csak jatek.  Akkor lehet jo, ha az embernek van valami hirtelen 5lete kiprobslni percek alatt. Arra nagyon jo, de sztem nemm tobb annal.


előzmény: mot #370

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
A legújabb sláger a RaspberryPI -> http://www.rpibolt.hu/cms/a_raspberry_pi.html
Én meg még a jó öreg PIC-el kezdtem... ez mondjuk más kategória.  ;D

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Kötelező sajnos, de mivel cimborám egyszer igazoltatáskor a futó forgalmit adta a közegnek és az nem problémázott rajta, jó utat kívánva elbúcsúztak, valószínűleg nem erre van kihegyezve a tevékenységük  :D

Másik matrica volt ami kell egy eredetiség vizsgához, nem a szélvédős... beszerezhető lett volna gyártól költségesen + rengeteg idő és papír.
Grafikus mondta, hogy grafikai szerkesztési díj + matrica m2 ára = 1700Ft  ;)

Érdemes körbe kérdezni minden téren.

Tipp: EÜ doboz érvényesség...

előzmény: L. Pásztor #368

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Háááát, nagy hülyeség ilyet bevállalni ...
Ha nincs matrica akkor egy 10e HUF-os szabálysértés.
Ha van, de az hamisítvány, akkor az közokirat hamisítás, ami ugye nagyon más kategória ...

Nekem eccer szélvédő csere miatt a matrica a kocsi hátuljában volt kb. 1.5 évig, az eredeti, régi üveg egy kisebb darabjára ragasztva. Ez idő alatt a sünök kb. 4-5-ször állítottak meg városban (pl. kicsit hangosabbra sikeredett kanyar, vagy a szokásosnál "gyorsabb" sávváltás, vagy csatorna fedelek kerülgetése, stb, stb, miatt) de az akkor kb. 3-4 éves autó szélvédőjéről egyetlen egyszer sem hiányolták a matricát ... pedig a láthatóan/hallhatóan erős autó rendszerint b...a a csőrüket ...

Igazából nem jártam utána, azt sem tudom h kötelező-e, vagy csak a sünök voltak feledékenyek ...


előzmény: SLC #367

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Matricát egy ügyeskezű grafikussimán gyárt  ;)
Láttam már eredetiség vizsgán simánátcsúszni ezt azt boríték nélkül is.  ;D
előzmény: mot #362

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Utalok repulni ... ez varosban volt asszem 98 km/h.


előzmény: topi #365

Nem elérhető topi

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 32
Talán csak nem alacsonyan repültél?
előzmény: L. Pásztor #364

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!