Szerző Téma: Neten talált dolgok, hülyeségek, hasznosak, bármi  (Megtekintve 167721 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Nem elérhető BeniJoe

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 46
Egyáltalán nem! ;D
előzmény: L. Pásztor #353

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Ugye ez csak vicc volt ???   :/


előzmény: BeniJoe #352

Nem elérhető BeniJoe

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 46
Mi annak idején kipróbáltuk a mobilos távirányítót és működött a nyitás, zárni azonban nem tudtuk az autót.(suzuki swift volt a tesztalany). Hát ha a kollégám nem tréfált meg...:)
előzmény: mot #348

BalintR

  • Vendég
Én is kipróbáltam, és nekem sehogy se működött!
Ja, hogy akkor éppen infrás távirányítója volt az autónak?...
:D
előzmény: L. Pásztor #349

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
Én azóta használom ezt a technikát mióta kp zár van a kocsijaimban...

Az aranyhal memória miatt nem mindig emlékszem 100%-an hogy bezártam a kocsit. Ezért az ablakból szoktam távirányítózni. És mivel olyan távol vagyok a kocsitól hogy maga a távirányító már önmagában nem működik mindig a fejemhez nyomva csinálom, és úgy teljesen jól működik.

Legalább valamire jó a fejemben levő víz  ;D
előzmény: L. Pásztor #349

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Tokeletesen mukodik ... barki kiprobalhatja.
A magyarazata is megvan, ha pontosan nem is az, amit keirtak, valszeg csak felre forditottak. De a lenyeg, hogy muxik.

Kb. 3 eve mutatta be Jeremy Clarkson a TopGear- ben, amit persze mi is rogton kiprobaltunk nem csak az auto taviranyitoval, hanem az aktalunk csinslt egyeb 433 es 866 megas kutyukkel, es mindegyikkel volt ugy 50-100% hatotav novekedes.


előzmény: mot #346

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
Ennél az volt jobb, amikor azzal etették a népet, hogy az autóriasztó / központizár - ha lemerül a távirányító -  kikapcsolható otthonról - a tartalék távirányítóval - úgy, hogy a helyszínre mobilon keresztül "eltelefonáljuk" a távirányító jelét.  ???
előzmény: vg #347

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Ezek a drága angolok mindig nagyon ráérnek roppant fontos dolgokat kikísérletezni.
 :o
előzmény: mot #346

Nem elérhető samat

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 47
Ha már megvan az IP cím és port, akkor webes böngészővel történő csatlakozásnál a telepítendő Active-X vagy más plugin nevéből lehet következtetni a rögzítő típusára és onnan már könnyen lehet az alap belépési adatokkal próbálkozni.
 

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!