Szerző Téma: Érintőképernyős kezelők  (Megtekintve 21102 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető ielektros

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 12
Re:Érintőképernyős kezelők
#59 2014. Október 26. - 20:25:43
0
Lacy kollega kuldott nekem puf fileokat. Magyar es angol valtozatban. Ezek vannak csak. Tehat akkor hianyzik a TM50 mappa tartalma?

TM50 mappát is felmásoltad?
előzmény: ielektros #56


Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:Érintőképernyős kezelők
#58 2014. Október 26. - 20:08:12
0
TM50 mappát is felmásoltad?
előzmény: ielektros #56

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Érintőképernyős kezelők
#57 2014. Október 26. - 19:39:34
0
Passz
szvsz még lehet a kezelő is rossz
vagy a kártyafoglalata..
előzmény: ielektros #56

Nem elérhető ielektros

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 12
Re:Érintőképernyős kezelők
#56 2014. Október 26. - 19:32:47
0
Vegigneztem mit csinal aramtalanitas utan a kezelo. Error 000029 -es hibat ir (erre mindjart rakeresek) es a hiba utan bedobja a lent belinkelt kepen levo kepernyot. Itt semmi lehetoseget nem talaltunk fw frissitesre. Elesiteni lehet es ennyi. Meg van egy product info gomb ahol kiirja a verziot, de semmi mas az eg vilagon.

hát van egy olyan menüpont hogy fw frissítés...
de nemigen tudnám most elsorolni hogy merre meg kell keresni és elindítani (már ha hagyja)
Amúgy volt nekünk is ilyen hiba de még a TM 40-el, bevittük a Power-be és ott minden tökéletes volt aztán vissza és aztán már ott is, szóval volt egy kis hajégnekállás...

előzmény: ielektros #54


Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Érintőképernyős kezelők
#55 2014. Október 26. - 18:55:23
0
hát van egy olyan menüpont hogy fw frissítés...
de nemigen tudnám most elsorolni hogy merre meg kell keresni és elindítani (már ha hagyja)
Amúgy volt nekünk is ilyen hiba de még a TM 40-el, bevittük a Power-be és ott minden tökéletes volt aztán vissza és aztán már ott is, szóval volt egy kis hajégnekállás...

előzmény: ielektros #54

Nem elérhető ielektros

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 12
Re:Érintőképernyős kezelők
#54 2014. Október 26. - 18:52:21
0
Nekem is logikus de nem hajtja vegre. A baj az, hogymint emlitettem fail safe modban van. En meg messze vagyok a kezelotol. Minden 1000km-rol csinalok. Akkor egy egyszeru kerdes. Fail safe modban van fw frissitesi lehetoseg? Mert akkor elmagyarazom az otthoniaknak hogy mit keressenek. Aramtalanitas utan mint irtam sajnos nem olvassa be csak ir a kartyara.
előzmény: Lacy #53

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Érintőképernyős kezelők
#53 2014. Október 26. - 18:48:14
0
Namármost
vagy menüből kell a fw frissítést kezdeményezni, vagy pedig egy áramtalanítás után egyből be fogja olvasni.
Az, hogy beledugsz egy memokártyát az új fw-vel, az nem = hogy azonnal uppgradelni is fog.
előzmény: ielektros #52

Nem elérhető ielektros

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 12
Re:Érintőképernyős kezelők
#52 2014. Október 26. - 18:44:25
0
Miutan kiveszem a kartyat a TM50-bol akkor latom, hogy letrehozott rajta photo mappat meg par masik allomanyt. Tehat irja a kartyat. De valamiert nem huzza be a puf filet.
előzmény: bcslaci #50

Nem elérhető ielektros

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 12
Re:Érintőképernyős kezelők
#51 2014. Október 26. - 16:59:28
0
Igen. Puf rajta van, semmi mas. Probaltam angollal, magyarral is. Par mp mulva a kartya behelyezese utan read error. A furcsa, hogy a regi kartya tenyleg halott. A pc sem olvassa.
előzmény: bcslaci #50

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:Érintőképernyős kezelők
#50 2014. Október 26. - 16:51:05
0
A kártya FAT32-ben van megformázva?
előzmény: ielektros #49

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!