CCTV > IP

Ubnt 2,4Ghz lassú átvitel

(1/3) > >>

dudicsj:
A reset gomb működik. Három funkciója van:
I. Egyszer megnyom az eszköz újraindul.
II. kb 10mp-ig nyomva tart, az eszköz visszaáll gyári állapotára (192.168.1.20, ubnt/ubnt)
III. Tápfesz nélkül reset megnyom és nyomva tart majd táp ráad, kb 10mp reset elenged: az eszköz elindít egy TFTP szervert a 192.168.1.20-as IP-n és itt TFTP klienssel újrarakható a gyári firmware, vagy esetleg más alternatív FW mondjuk OpenWRT.
előzmény: Rezidens #13

dudicsj:
A 10-15 perces csatlakozás valószínűleg azért van, mert az AP DFS-t használ a frekvencia beállítására és ez eltarthat ennyi ideig. Ha jól tudom, akkor az új firmware-ben ez már ki sem kapcsolható. Az 5.5.2-es a legutolsó amit még lehet DFS nélkül használni, pedig a szabályozás szerint nálunk csak DFS-el lehetne üzemeltetni ilyen eszközöket, dehát.........előzmény: orkenyip #12

Rezidens:
Üdv.

Mivel látom más sem találkozott még vele, így megosztom veletek!
A 24v 1a-es poe-n ediigis volt reset gomb, amivel távolról (poe-től) lehet resetelni az eszközt!
Az airgateway megjelenésével változtattak a poe-ken, így már a kisebb eszközökhöz járó 24v 0,5a-es poe-kre is rákerúlt a reset gomb.
Ha jól tudom rövid nyomással újraindítja az eszközt(sok értelmét nem látom)
Hosszú nyomással pedig full reset!
Még nem próbáltam, de a napokban tervezem!

Üdv!

orkenyip:

--- Idézetet írta: Rezidens - 2013. November 30. - 11:51:32 ---Üdv.

Nha azt sikerült elérnem a wds beállîtással, hogy mostmár nincs kapcsolat, de még csak el sem érem az eszközöket...
Lehet meg kellett volna adnom a mac címeket előtte...
Vevőt tudom resetelni, de az adó most nem elérhető...
Valami ötlet esetleg?

Köszi!

--- Idézet vége ---

Az UBNT eszközökön van egy TESZT gomb! -használd.... :)

Sorry, de tényleg csak ennyi a tanács... a másik, hogy várj vele 10-15 percet nekem 1x ennyi idő után csatlakozott fel a kliens. :D

Ha nem akkor pedig mászás... :D nemrég egy kolléga miatt másztam fel 55m magasra...

Rezidens:
Üdv.

Nha azt sikerült elérnem a wds beállîtással, hogy mostmár nincs kapcsolat, de még csak el sem érem az eszközöket...
Lehet meg kellett volna adnom a mac címeket előtte...
Vevőt tudom resetelni, de az adó most nem elérhető...
Valami ötlet esetleg?

Köszi!

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése