Szerző Téma: IP kamera lézeres fémmegmunkáló géphez?  (Megtekintve 2073 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Én is szeretem az ilyen kreatív megoldásokat... :D


Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Szerintem a kamera is kap egy védőszemüveget, oszt jónapot!  8)


Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
keríteni egy régi vidikoncsöveset? :)

Nem elérhető Thowra

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 73
Volt régen egy osztálytársam aki szeretett lézerekkel játszadozni.
Készített egy képet a telefonja kamerájával a lézer sugárról (háttérképnek) és a kamera pár másodperc alatt használhatatlan lett. Ez volt a 2. kép amit készített  :D .
Visszavitte gariba és cserélték a KIJELZŐT  :o , persze az átvételkor kiderült a tévedés és a kamerát is cserélték azonnal.
előzmény: eXtra #1

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Ez ugyan 1 W-os dióda lézer és telibe kapja a CCD-t, de elég gyorsan megjelennek tőle a dead pixelek:


Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
IP kamerát kéne szerelnem egy lézeres fémmegmunkáló gép munkavégzésének ellenőrzésére, de erős a gyanúm, hogy ilyen teljesítménynél már a reflexiós sugárzás is hamar agyonvágná a kamera szenzorát... :) Találkozott már valaki olyan olcsóbb árfekvésű IP kamerával, ami ilyen körülmények között is képes lenne tartósan működni?

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!