Szerző Téma: ICR-PH8296i rögzítővel kompatibilis IP kamerák  (Megtekintve 1867 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
Az ONVIF szabvány még messze van attól hogy két külön márka terméke 100%-an kompatibilis legyen egymással. (Vagy igen vagy nem)
Én nem próbálgatom az ilyen dolgokat.
Az elején próbálkoztam és amikor a márkás rögzítő nem kezelte le a másik márkás kamerát akkor döntöttem el hogy IP kamerákat csak márkán belüli rögzítővel szerelek.

előzmény: SLC #4

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Sajnos az Onvif protokoll egy elég tágan értelmezhető szabvány, így szinte semmit sem ér.
Max kép van de többi funkció már nem elérhető Pl: HV + TS kamera-dvr páros.
előzmény: alittap #3

Nem elérhető alittap

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 14
A rögzítő 'adatlapján' az van, hogy tudja az Onvif-t. Úgy rémlik, hogy Onvif 2.2-t, de már nem emlékszem, hogy honnan írtam fel magamnak ezt az infót.
A Geovisionok tényleg jónak tűnnek, régebben is nézegettem őket, de az áruk is magasabb, sajnos.
előzmény: syn7h37ic #2

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Ha tud a rögzítő onvif protokollt, akkor bármilyen onvif képes kamerával működni fog. Bár ez nem tűnt ki a dokumentációból. A Geovision és identivision kamerákat írta, hogy jók hozzá. Geovisionból pl. a Target szériát javaslom. A bullet még jobb, de drágább is.
előzmény: alittap #1

Nem elérhető alittap

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 14
Milyen IP kamerákat ajánlanátok (1-2MP) ehhez a rögzítőhöz a saját márkás kameráikon kívül?
Vannak tapasztalataitok, milyen kamerák működnek jól vele?

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!