Szerző Téma: Valamilyen Paradoxhoz távirányítót szeretnék  (Megtekintve 8294 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Szabolcsr2d4

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 147
Was?


előzmény: Lacy #31

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
oké kérj ha kell :)
előzmény: Bubu256 #30

Nem elérhető Bubu256

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 61
Üdv !
Tehát ha jól értem SP4000-rel két zónát elvesz a nyolcból , ezt használhatom bemenetnek.
Utána nézek a saját rendszerének is de szerintem ez lesz drágább.
Esetleg nézek egy alapból tíz zónásat és abból mínusz kettő marad nyolc a lakásra ami jól elosztható.
Köszi szépen !
A programozását átnézem mert nem emlékszem ilyesmire , lehet még kérek segítséget tőled .
előzmény: Lacy #29

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
A negatív és a kezelő zöld közé kell NO kötni, de csak 1 területet kapcsolhatsz vagy mindkettő megy egyszerre, ha particionált a központ. De úgy nem jó.
Már az espritnél
Az SP 4000 az zónabemeneten tud kulcsos működtetést, és az területhez is rendelhető, de szerintem drágább mint ha a saját egyirányú rendszerével szerelnéd

előzmény: Bubu256 #28

Nem elérhető Bubu256

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 61
Üdv !
Egy kérdésem lenne hozzád .Hogy tudok egy más gyártójú (Daxo-102)távirányító vevőt összekötni ezzel Esprit 728 Ultra  vagy Paradox SP-4000-rel ?
A két partíciót külön be ki kapcsolni ?
Köszönöm !


előzmény: Lacy #20

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!