Szerző Téma: Weller WP60 gázpákát használ valaki?  (Megtekintve 2442 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
0
Nos urak a wp60 sajnos nem piezós, így ismét dremel lett a nyerő.

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
0
Sajnos mérgemben kidobtam az egészet a kukába 😞
előzmény: padisah #5

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
0
ah nekem ilyen van lila meg kék is :)  ;D
előzmény: eXtra #6

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
+2
Alkalmazotti koromban az egyik legdrágább Weller gázpákát használtuk, ma pedig egy ócó Dremelt nyúzok, de nekem kb. egy szintet képvisel mindegyik... :)

Egy biztos: a fatertól megörökölt Csehszlovák elektronyosomat egyik gázosért sem adnám oda!  ;D


Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
0
Ha már kettétörted: A katalizátor részétől nem válnál meg? Nekem van egy más típus,nem jut eszembe, de a Dremel katalizátor része jó bele.
előzmény: vlezlee #3

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
+1
Én a Weller Portasol Super Pro-ját használom. 10 éve meg van és nem finnyás a 300Ft-os sárga flakonos öngyújtógázra. Eddig 2x kellett hegyet cserélnem mert már elégett a végük annyit használtam.Conrádban 16e maga páka, 22e ft szettben plusz hegyekkel. Én csak ajánlani tudom.
Jah és nem kell olyan hülye módon begyújtani mint a Dremmelt.

előzmény: vlezlee #3

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
0
Dremelt újonnan most 8e-ért tudok venni, egy alig használt wellert meg 10e-ért 😊 Közel 40e-et én sem adnék ki a wellerért, de ennyiért elgondolkodtam rajta.
Nekem a dremelt sajnos kinyírta az öngyújtógáz, ha lehet csak weller pyropen refill gázzal használjátok, amíg azt raktam bele, semmi baja nem volt, mostanában meg mindig kialudt, mikor használni akartam.
Nem vagyok egy ideges típus, így tőlem nem megszokott módon tegnap elgurult a gyógyszer és kettétörtem 😒
előzmény: Lacy #2

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
+1
vegyél még egyet :)
Nekem évek óta van Dremel a múltkor valami akcióban 6800-ért adták (azt  hiszem itt is megírtam)
Eddig ez bírta a legtovább azaz bírja :) mert még most is tök jó
Árban is a legérték arányosabb, én egy Wellerért nem fizetném ki a Dremel árának a 3-4 szeresét annyival nem tart tovább, és annyival többet sem tud

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Weller WP60 gázpákát használ valaki?
#1 2016. Október 26. - 21:24:17
0
Tapasztalatok érdekelnének, sajnos a dremel versatip 2000-esem megadta magát, újat vennék, minden infó, tapasztalat érdekel.
Mindenképp piezósat szeretnék, hogy ne kelljen külső eszköz a begyújtásához.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!