CCTV > IP

Hikvision K-sorozatú NVR v4 firmware update

<< < (2/3) > >>

eXtra:
Szia,

Az ügyfél mindent előre kifizetett, de január óta nem jelentkezett, ezért egyelőre a raktárban pihennek a cuccai.  :-X Amikor beüzemeljük, majd írok róla pár sort...  ;)előzmény: ztm #5

ztm:

--- Idézetet írta: eXtra - 2021. Január 25. - 14:54:56 ---Egy ügyfelem kifejezett kérése volt a 2. generációs AcuSense rendszer, ami hamarosan át is lesz adva, úgyhogy nagyon kíváncsi vagyok rá mit produkál majd terepi körülmények között...  ::golyozik::előzmény: ztm #3

--- Idézet vége ---

Hello!

Megkérdezhetem hogy vált be? Mik a tapasztalatok? Közel 2 hónapja már mehet a rendszer, vannak róla visszajelzések?előzmény: eXtra #4

eXtra:
Az első szériás AI-vel tényleg csúnyán beégtek!  ;D
https://ipvm.com/reports/deepinmind-test




Egy ügyfelem kifejezett kérése volt a 2. generációs AcuSense rendszer, ami hamarosan át is lesz adva, úgyhogy nagyon kíváncsi vagyok rá mit produkál majd terepi körülmények között...  ::golyozik::előzmény: ztm #3

ztm:
Hello!

Köszi. Ahogy olvasgattam közben én is arra jutottam, hogy az ember/jármű felismerés csak az újabb, G2 sorozatú AccuSense kamerákkal működne, így letettem róla. (If it ain't broken, don't fix it.) Itt ez lett volna egy kis plusz. Bár cirka 1.5 éve olvastam az IPVM-en egy Hikvision DeepInMind tesztet, ott nagyon leszerepelt Autót, állatot ismert fel emberként, az embert nem ismerte fel, stb. Azóta persze fejleszthettek, érdekes lenne egy hasonló teszt a mostani NVR-ekkel.

Hogy a K-sorozatot nem fejlesztenék, nem tudom. Tegnap raktam fel egy 7604NI-K1/4P-t és azon már az új v4 fw futott. Pedig pár hónapja erősen tagadták, hogy a 4ch K-s NVR valaha is megkapná az újabb firmware-t. Csak kínai ez a bagázs is, bár kétségtelen, hogy egész jól használható cuccokat adnak el.előzmény: eXtra #2

eXtra:
Szia,

Én AcuSense kamerák mellé raktam volna K2-t, de lebeszéltek róla (az I sorozattal ellentétben a K-t kevésbé fejlesztik és az AcuSense kamerákat sem igazán kezeli, pedig a leírása szerint benne van a menüjében), ezért végül I2-t vettem...előzmény: ztm #1

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése