CCTV > IP

Hikvision IP kamera audió

(1/2) > >>

vg:
Nálam fordított volt a helyzet. Nem csempekamerától vágytam megszólalásra, hanem Hik-Connect appban a külön csatlakoztatott mikrofon hangjára. Ez THD kameráknál semmi kunszt, alapból ha engedélyezve a hang akkor a hozzá tartozó kép alatt hallható a hang. De most meglévő TechSon IP kamerák alá kellett tennem mikrofont HIKI rögzítőre, és ezt viszont csak akkor lehet hallani, ha az app-ban a mikrofon IS engedélyezve van:


előzmény: eXtra #6

eXtra:
A rögzítés beállítasainál a streamekhez video + audio van kijelölve, mert a mikrofonos kameráknak ennyi elég szokott lenni, de ennél a visszirányú hang(szóró) valamiért nem működik (a hik-connect appból). Szerintem minden lehetséges beállítást kipróbáltam, de az ügyfelet amúgy sem érdekli ez a fícsör, így végül ráhagytam...

Nálad a hik-connect appból megszólaltatható a csempekamera hangszórója?előzmény: vg #5

vg:
Ne az 1-es bemenetre programozd, mert ott az audio bemenetet kezeli (akar 4-ig rogzito fuggvenyeben). Persze az ivms-ben a hangszorot es a mikit is engedelyezni kell adott kamera megnyitasakor mindig egyesevel, mert alapban tiltva van. En is elszorakoztam vele vagy fel orat...előzmény: eXtra #4

eXtra:
Egyesek szerint cube, de anno valaki csempekamerára keresztelte és a többség már így híjja...  8) ;)előzmény: handras #3

handras:
Tanítsatok! Mi az a csempekamera?

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése