Szerző Téma: Hikvision KH6320 kiegészítő csengő  (Megtekintve 5105 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Hikvision KH6320 kiegészítő csengő
#9 2021. Február 28. - 13:05:13
+1
Mostanában szereltem 3. generációs hik kaputelefonokból (DS-KV8113-WME1) párat, de már a felszerelésüknél kihullott a maradék hajam, annyira agyatlan a kialakítása.  ::fejel:: Remélem szoftveresen kevesebb szívás lesz velük, mint az előző szériákkal, de én jószívvel senkinek nem ajánlom a hik és a dahua kaputelefonjait...  :-X
előzmény: vg #8

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Hikvision KH6320 kiegészítő csengő
#8 2021. Február 28. - 12:53:54
+1
 ;D Lacy én tapsikolok, hagyd meg nekünk :)))))
Amúgy a kaputelefonjaiktól még mindig ódzkodom, ahol lehet megy a Futura Digital és IP kieg. Ha a kábel jó az is jó. 3 kaputelót raktam Hikitől meg 1-et a Dahuától, hát egyik sem győzőtt meg. Mindenhol az informatika közbe pofázott. Végül mindengyik megoldódott, de.......
Viszont a videórendszereik kamerástúl nálam agyonüthetetlenek. Az elmúlt 5 évben 1 eszköz hibám volt összesen.... :o 8)
előzmény: Lacy #7

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Hikvision KH6320 kiegészítő csengő
#7 2021. Február 27. - 08:32:50
0
hígfos .. vagy hikfos

Aradi Zsolt 3 órát csinálta nekem a szettben vett !!! hik kaputelefont, pont ugyanezzel a jelenséggel. Kinézni lehetett, mikrofon is működött, de a hivás failed..
lefrissítette, meg a mittoméntuggya.. aztán jó lett, bevallom volt más dolgom is, az is elég hátráltató volt, hogy a laptopom is lefoglalta ilyen hosszan és én is a fülemen a telefonnal szaladgáltam nyomkodni a csengőt meg újraindítani az egészet.
csak azt nem értem, ha egy szettben veszek valamit, akkor az hogy a túróba van, hogy nem működik egymással?
nem én legóztam össze 3 felől, hanem ők a hik adta egy csomagban...
na ezért -sem - nyúlok hikszarokhoz soha amennyiben lehetséges, magamtól meg eszembe sem jutna használni. Ezt is úgy tették elém, hogy a többivel csinálnánk-e meg.
amúgy tök jó, mert 1 nap működés után, most azzal a hírrel fogadtak a tetthelyén, hogy működik, csak éppen amit bentről mondanak, az kint nem hallatszik. hogyottrohadnamegatervezője

előzmény: kero #6

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:Hikvision KH6320 kiegészítő csengő
#6 2021. Február 26. - 22:51:29
0
Köszi, ez az info most pont jókor jött, mert épp egy ilyen DS-KIS604S készlettel küzdök.
Legalább így most már magyarul beszél a kapuegység.
Azt viszont tudja valaki esetleg, hogyan lehet rábírni, hogy a Hik-Connecten keresztül elküldje a hívást telefonra?
Az applikációból elérem, kaput is tudok nyitni, van kommunikáció, de a hívás az istennek sem megy el.
Próbáltam beállítani a Hik-Connectet a beltérin, a kültérin, játszottam a hívásátirányítás idejével, de hiába.
előzmény: eXtra #5

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Hikvision KH6320 kiegészítő csengő
#5 2021. Február 26. - 10:34:59
0
Ma jött a hírlevél, hogy ezekre a fostalicska bugkupacokra adtak ki új firmwaret!  ::nyes::
https://www.riel.hu/tamogatas/tudastar/kaputelefon/3-hikvision-kaputelefon-firmware-frissites-es-nyelvvaltoztatas

Nem elérhető vikken

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 16
Re:Hikvision KH6320 kiegészítő csengő
#4 2021. Február 26. - 08:22:59
0
Csak olyan ostobán működik, hogy nem a csengetést követi, hanem előre beállított fix ideig szól...
előzmény: dudicsj #3

Nem elérhető dudicsj

  • Szakember
  • Kezdő tag
  • *****
  • Hozzászólások: 48
Re:Hikvision KH6320 kiegészítő csengő
#3 2021. Február 20. - 14:04:44
+1
Közben kiderült a turpisság, a TE1 végűnek tényleg nincs relé kimenete, de a WTE1 végúnek van kettő. Kicseréltük ilyenre a beltérit és sikerült megoldani.
előzmény: eXtra #2

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Hikvision KH6320 kiegészítő csengő
#2 2021. Február 19. - 18:22:00
0
Tudtommal nincs kimenete (csak 8 bemenete van), ezért nem tudsz semmi ilyesmit rákötni... Univerzális csengetésjelző megoldásokat viszont találhatsz a neten: https://www.tercio.eu/univerzalis-csengesjelzo-doro-ringplus-483-3.html

Nem elérhető dudicsj

  • Szakember
  • Kezdő tag
  • *****
  • Hozzászólások: 48
Hikvision KH6320 kiegészítő csengő
#1 2021. Február 15. - 18:49:23
0
Üdv!

Sikerült már valakinek Hikvision DS-KH6320-TE1 kaputelefon beltéri egységre kiegészítő csengőt kötnie?

Köszi. János.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!