Szerző Téma: földhurok leválasztó hova?  (Megtekintve 4250 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
Re:földhurok leválasztó hova?
#8 2012. Május 18. - 17:23:37
0
:)  :D 
előzmény: handras #7

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:földhurok leválasztó hova?
#7 2012. Május 18. - 12:36:51
+2
" de ti nem kedvelitek azt a céget már írtátok,Mert hogy mindent nagyon olcsón ad."

Ja, akkor már mindent értek! Persze, hogy a földhurok tette tönkre! :P
előzmény: balusecurity #6

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
Re:földhurok leválasztó hova?
#6 2012. Május 18. - 11:47:41
0
ebben teljesen egyet értek.Mert én is így tudtam hogy meghibásodást nem okozhat.arról nem is beszélnék melyik cég volt ez,egy hónapig ültek rajta.Valóban egy helyi telepítő srác vette, vett több darab,kamerát azt egy megmaradt azt meg vettem tőle.De én is táp hibára gondolok.köszönöm a hozzászólásodat.ha érdekel melyik cégnél volt a kamera privátban le írom.nem akarom le írni nyíltan nehogy baj legyen belőle.de ti nem kedvelitek azt a céget már írtátok,Mert hogy mindent nagyon olcsón ad.
előzmény: L. Pásztor #5

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:földhurok leválasztó hova?
#5 2012. Május 18. - 08:50:49
+2
Megkérdezted, h ember előző munkahelyén mi volt ? Szobafestő vagy pék inas? Nem csodálkoznék ...

Országos jelenség, sok hazai kereskedőre jellemző, és nem csak a biztech-re igaz: 
megfelelő tech. support közel nulla. Nincs rá pénz.  Vagy sajnálják rá ...
Sok más cég meg kelletlenül beültet valami óccsó tudatlan majmot akik látvány-pékséget csinálnak, de valódi tanácsadást,  vagy tényleges szervízt nem tudnak v nem akarnak folytatni.  Ennek következtében ezek vagy hülyeségeket beszélnek, vagy a vevőket nézik hülyének ... 

A földhurok önmagában "meghibásodást" nem okozhat,  max. "lebeg" a jel. (pl. vonaglik, hullámzik a kép, stb.)
A földhurok leválasztás az analóg jel-kép-hang-stb. átviteltechnikában nem általános gyógyír, de néha segít.

Ha tönkrement valami akkor én a többpontos tápellátást nézném meg jobban, mert a nem összeföldelt rendszereknél egy hibás táp és mellé egy hibás illesztés (rossz szigetelési ellenállással) okozhat akkora potenciálkülönbséget a rendszer egyes elemei között, amit egyes elemei nem viselnek el.


előzmény: balusecurity #3

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
Re:földhurok leválasztó hova?
#4 2012. Május 17. - 16:49:03
0
mert én azt hittem a leválasztó csak akkor kell a kép zavaros és a dvr-nek kell.Most vajon valóbban haza vághatja vagy nem? szerintem nem ez volt a baj.
előzmény: balusecurity #3

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
Re:földhurok leválasztó hova?
#3 2012. Május 17. - 14:51:20
0
igen ezt mondták a szervizben.Azt hogy ebből mi igaz.passz,így is egy hónapot ültek rajta :(
előzmény: handras #2

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:földhurok leválasztó hova?
#2 2012. Május 17. - 12:52:01
0
Földhurok vágta haza???? :O
előzmény: balusecurity #1

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
földhurok leválasztó hova?
#1 2012. Május 17. - 12:26:41
0
sziasztok,a földhurok leválasztott hová kell tenni? a dvr-felől vagy a kamera felőli oldalra?.Mert most kaptam vissza a kamerámat a szervizből és azt mondják földhurok vágta haza.És ezért inkább tennék földhurok leválasztott is.köszönöm! és elnézést a amatőr kérdésért,de inkább kérdezek mint hogy baj legyen.köszönöm!

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!