Szerző Téma: Segítséget kérek, de nem vagyok szakmabeli!  (Megtekintve 9929 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető petosz

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Pauly-D köszönöm! Így már világos minden.

Köszönöm a többieknek is!
előzmény: Pauly-D #45

Nem elérhető Pauly-D

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 24
Szia!

A telepítői és mérnöki kód ugyanazt jelenti. Azért csippan 2 szám beütése után mert ENTER+MESTERKÓDOT ütött be! Itt csak kódot és időt tud változtatni. Mindenképp kell a mérnöki kód, próbáld a gyárit hátha azon hagyta. Ha ez se jó akkor reset és közbe egy ima, hogy ne legyen lockolva. Espritet 5 perc felütni kv-val. Te nem ismered ezért lehet hogy neked 10 lesz! :)
előzmény: petosz #44

Nem elérhető petosz

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Köszönöm az infókat!

086-ot is próbálta, de a 08 beütése után szintén csippanás és semmi.

Azt viszont nem tudtam, hogy mérnöki kód is létezik hozzá, azt hittem a telepítőivel minden megoldható. Szerintem azt nem ismeri.

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Az nem tiszta miért villog az ENTER tovább. Ha belép címre folyamatosan kellene világítani.
előzmény: vg #41

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Azt a 1086-ot honnan vettétek?

A belépési sorrend jó, utána a 086-os memóriacímen kell a MEM gombot megnyomni, (elalszik a fény) majd ENTER és CLEAR a kilépéshez.
előzmény: petosz #40

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Akkor a mester kód helyett szerezze meg a mérnökit, vagy lehet reset-elni/unlock-olni.
előzmény: petosz #40

Nem elérhető petosz

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Sziasztok!




Paradox Esprit 728 DZ8-as központ programozásával kapcsolatban szeretnék segítséget kérni.
A szoftver verziószáma: V 3.20

A sziréna csippantás élesítés/hatástalanításkor funkciót szeretné az ismerős megszüntetni, mert a szomszédok megszólták. A központot régen egy általa ismert telepítő szerelte fel, de mára elérhetetlen lett.

Következőképpen szerette volna megoldani a problémát:

enter + telepítői kód (enter villog) + 1086 + MEM kikapcsol.



De ez történik:

enter + telepítői kód (enter villog) + bármely két szám beütése után egy csippantás (enter tovább villog), mintha belépne egy alprogramba, de semmilyen led visszajelzés nincs a 336-os kezelőn.

Paradoxot még nem programoztam,  így nem tudtam segíteni neki.
Kérlek benneteket, ha van ötletetek, tippetek, hogy hol rontotta el a dolgok, osszátok meg velem.

Köszönöm!

Nem elérhető dlaca

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 13
Köszi szépen!

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
nem tudom mit értesz az "eldobta" alatt, ez nem szakkomform, de ha kérdésed arra irányul, hogy létezik-e hogy 20 belépés után nem működne a telepítő kód, hát nem ilyen nemigen létezik.
Ha egyszer beírtad, akkor az nem változik míg valaki át nem írja, vagy reseteli. De mivel a 728U-n nem lehet a reset jumpert rajta felejteni mert nincs is neki így tuti hogy ez kizárt.
előzmény: dlaca #26

Nem elérhető dlaca

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 13
Sziasztok!

Valaki tapasztalt már olyat, hogy 728U eldobta a telepítőkódot kb. 20 belépés után?
Előre is köszi!



 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!