Szerző Téma: Segítséget kérek, de nem vagyok szakmabeli!  (Megtekintve 9931 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Miért nem hívtad fel a tech supportjukat? Biztos ők is segítettek volna.  :D  :D  :D
előzmény: getya #16

Nem elérhető getya

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Köszönöm a rengeteg építő mondatot és segítő szavakat. De jelentem félszavaitokból is sikerrel "felprogramoztam" a központot. Két legtöbbet segítő hozzászólás: Lacy " a kérdező még nem találkozott olyan központtal ahol a zónák alapból tiltottak" és SLC "Ha Zóna deff 00 akkor nem használt zóna (alapból mind az!)"

Illetve, hogy néhány alapfogalmat sikerült tisztába tenni magamba.

egyébként riasztóbolt-os a cucc

Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385
Erre gondoltam én is. :)
De mivel ezzel szoktam begyújtani, szívesen postázok egyet. :D
előzmény: SLC #14

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Ne légy gonosz! Elfelejtette odaadni a Tr vagy Pw  :D
Amúgy meg gogli barát segít  ;)
előzmény: mountainman #13

Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385
Vajon honnan vette ezt a titokzatos központot?
Mert nekem alapból jár hozzá MINDIG egy magyar nyelvű telepítői leírás! :-[
előzmény: SLC #12

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
#4 hozzászólást olvastad?!!!

"Pedig ot van az utalás!

11.oldal Zóna programozás
Zóna definíciók, Partíció, Zóna opció, Kulcsos kapcs. opció stb.
"
Enter
Telepítő kód
Zónaszám
Zóna definíció
Partíció (alapból 1 van beállítva)
Zóna opciók ( Alapból 1,2,3,8 van az jó neked)

Nyisd már ki a program lapot!
Ha Zóna deff 00 akkor nem használt zóna (alapból mind az!)
EOL, DEOL, ATZ stb legyen beállítva! 705 és 706 -ban! 39 oldal.

Vagy telepítő gyorsmenü 3.oldal "Zónák"

Nem tudunk jobban segíteni, ha (mint ahogy már írták) az alapokkal sem vagy tisztába, sőt a leírtakat sem tudod értelmezni.

előzmény: getya #10

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
ezzel nem, mert ez a régi sorozatú spectra programlapja..

előzmény: getya #10

Nem elérhető getya

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Sziasztok! Köszönöm mindenkinek a segítő hozzászólásokat. Mivel nem üzletszerűen üzemelek be riasztóközpontokat, és nem is tervezek ilyet. Sőt igazából ez lesz a 4. amivel bohóckodok életembe ezért kértem csak egy pici kis segítséget. Tudom, hogy a világot nem váltom meg vele és bizonyára itt csak olyan emberkék vannak a fórumon akik tök profik és minden kis vackot bekötnek szabványosan/szabályosan és csakis a legbonyolultabb rendszereket vállalják el mivel egy 3 mozgásérzékelős+1 nyitásérzékelős ház nem kihívás nekik. Tehát egy tök egyszerű dolgot szeretnék csak kivitelezni. 3 mozgás+egy nyitásérzékelő 1 partición, 1 felhasználóval. Semmi telefon hívogatás, semmi más. Ennyire egyszerű fapados dolgot. Csak amit eddig magamnak csináltam az nem paradox volt, így nem találkoztam még olyannal, hogy a zonák inaktívak lettek volna. És ebbe elbuktam, mivel a rendszerhez kapott és neten kutatott 5500-hoz való leírásban csak tényleg egy "utalást" található, hogy "definiálni" kell a zónákat. De, hogy-hogyan arról semmit.
Most találtam egy másikat és ha ez jó hozzá akkor mindent meg fogok tudni oldani.

Esetleg még annyit segíthetnétek, mert most nincs előttem a központ, hogy amit mellékeltem képet azzal van-e esélyem felprogramozni a zónákat vagy az az 5500-hoz nem jó!

Ebből a leírásból vágtam ki a mellékelt képet.
http://leiras.lantech.hu/leirasok/paradox/Paradox%20-%20Spectra/17X8inst210.pdf

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Powernél szokták a telefonos helpdeszken mondani:
Te figyelj csak, szoktak nálunk nagyon jó kis előadások meg oktatások lenni... vagy innkább szólj egy telepítőnek.

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
... szegény kollégától meg sajnáljátok az infót?  :-)
András! Ha már kolléga, akkor légy szíves okítsad egy kicsit te is!  :o)
előzmény: handras #7

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!