Szerző Téma: Karmos portája kérdések  (Megtekintve 8446 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető szucs.zsolt

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 6
Re:Karmos portája kérdések
#31 2013. November 01. - 16:57:39
0
A fórumot olvasó "nem szakembereknek" hiába írod oda  :'(
előzmény: Lacy #30

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Karmos portája kérdések
#30 2013. Október 31. - 19:59:36
0
Majd mindig odaírjuk, hogy a kockázatok és mellékhatások tekintetében kérdezze meg orvosát vagy riasztószerelőjét :D
előzmény: szucs.zsolt #29

Nem elérhető szucs.zsolt

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 6
Re:Karmos portája kérdések
#29 2013. Október 31. - 19:30:56
0
Az a másik hogy a Tsztelt "Barkácsoló" Ügyfelek az elbaltázott riasztó- , vagy kamerarendszerüket ráfogják arra, hogy ezen meg ezen a fórumon ezt tanácsolták neki.

Zsolt

előzmény: szucs.zsolt #28

Nem elérhető szucs.zsolt

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 6
Re:Karmos portája kérdések
#28 2013. Október 31. - 19:26:55
0
Sziasztok!
Ne haragudjatok hogy beleszólok, de ha egy kőművest nézünk milyen egyszerű szerkezet egy kémény, mégsem rakja fel magának mindenki.
Vagy mennyire egyszerű dolog a vakolt fal, ha én csinálom nem lesz jó, de ha egy hozzáértő ember akkor egyenes mint ha rajzolták volna.
Hagy csinálja mindenki magának, aztán ha nem jó akkor úgy is szakembert hív, csak már nem annyiba fog kerülni.
Nem hiába van az a mondás hogy "Többe kerül a leves mint a hús"

Zsolt

előzmény: Lacy #22

Nem elérhető r2d2

  • Szakember
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 92
Re:Karmos portája kérdések
#27 2013. Október 21. - 00:36:52
+1
Sajnálom, hogy ez, nem egy orvosi szakmai fórum..., mennyivel viccesebb lenne, ha instant műtéteket szeretnének az olcsójánosák kivitelezni, a szakmai érdeklődés zászlaja mögé burkolózva. Szerintetek tükörből, menne egy mandula  :-* ...., de egy plasztikai fórum sem lenne rossz, benyomok 20cm3 botoxszot és máris lefagy a humorérzékem  :-X .

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
Re:Karmos portája kérdések
#26 2013. Október 20. - 22:58:42
0
Elég sátáni volt a hozzászólásod, mármint a hozzászólásod számai alapján  8)
Értem én hogy olcsóbb, de nem biztos hogy Paradoxot szeretne. És itt az olcsóság volt a szempont, mert hogy nem szeretnénk a szakinak kifizetni a munkadíját.
De én még mindig a 10e Ft os haszonnal dolgozó "szakit" ajánlom  :P
előzmény: Lacy #25

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Karmos portája kérdések
#25 2013. Október 20. - 20:08:53
0
Ha úgy megtudod csinálni hogy mondjuk a kültéri érzékelőknek is kiállsz vezetékekkel akkor megspórolod magadnak a vezeték nélküli cuccok felárát.

Ebben csak annyi a jó :) hogy pl a Paradox PMD 858 ugyanannyiba kerül drót nélkül mint azzal. a különbség a  rádióvevő ára (na meg hogy Paradox riasztókp kell) de egy tizenezer ft-os rádióvevő árából nálunk 1 órai meló meg a kábel is szerényen jön ki, de 2 órából ,ár biztos olcsóbb a rádióvevő  ::)

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
Re:Karmos portája kérdések
#24 2013. Október 20. - 15:07:20
0
Kicsit elkanyarodtunk a cél kérdéstől.
De ez is a lényeghez tartozik, a szakember azért drágább mintha te szerelnéd, mert a telepítésen kívül mást is szolgáltat, ha hibád van segít (akár telefonon keresztül is), amit Lacy írt a garanciális feltételek intézése és hogy ne maradj alkatrész nélkül addig is.

Nem tudom Kormos neked mi a munkád de gondolom azt  is megfizetik. Nem értsd félre segítünk nagyon szívesen csak ne várd el azt hogy fórumon keresztül felprogramozunk neked egy rendszert főleg látatlanba. Mi megmondjuk hogy szerintünk mi a járható út, milyen érzékelőkkel, hogy ne legyen giga szopás a rendszered.
Én most is azt mondom ha spórolni szeretnél alakítsd ki a vezetékelést, ez a legjobb amit tehetsz. Ha úgy megtudod csinálni hogy mondjuk a kültéri érzékelőknek is kiállsz vezetékekkel akkor megspórolod magadnak a vezeték nélküli cuccok felárát.
Ha kamerarendszernek is megcsinálod a vezetékelést az még jobb.

Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385
Re:Karmos portája kérdések
#23 2013. Október 20. - 10:51:30
0
Elnézést az egyszerű kérdésért! Nem lenne célszerű, egy külön témát nyitni,
önjelölt vagyonvédelmi telepítő címmel?
Nekem úgy egyértelműbb lenne, hogy ki mit szeretne. ;D

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Karmos portája kérdések
#22 2013. Október 20. - 09:27:14
+4
És még valami.
Az, hogy Te mennyiért kapod mondjuk legyen az a nettó kisker ár, amiből a normális telepítők kapnak ennyi annyi kedvezményt.
De nem azért mert olyan jó fejek, hanem mert havi vagy éves szinten otthagynak a bótba pár millió forintocskát, amit Te sosem fogsz.
Arról az apró pici tényről nem szólva, hogy a normális üzletek szóba sem állnak Veled, ha nem vagy engedéllyel rendelkező bejegyzett és vizsgázott telepítő
az ilyeneket akik nem, csak az ilyen moslékáruda riasztóboltpont akárkik szolgálják ki kicsinyes hasznukat előrébb téve a szakmaiságnak s a szabályoknak.
Arról már nem is szólva, hogy a riasztóbolt pont hu az életét egy bűncselekménnyel kezdte, a leírás itt a fórumon olvasható, de legyen elég hogy egy tolvajtól vásárolnál ami elég meredek szerintem.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!