Szerző Téma: Segítséget kérek, de nem vagyok szakmabeli!  (Megtekintve 9930 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Múlt héten a végfelhasználóknak még a popsija is meg lett puszilva, szegény kollégától meg sajnáljátok az infót?  :-)

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Juh...
kérdező még nem találkozott alapból letiltott zónákkal lévő központtal.
Pedig a Paradox nincs is ezzel egyedül :)
Valóban, ha ennyire kűzd olvasási nehézségekkel a leírás terén akkor jobb ha hanyagolja és/vagy hív szakembert.

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Köszi a hozzászólást. De sajnos leírásokat már mindet áttanulmányoztam.
Ne haragudj meg érte, de ha a leírások áttanulmányozása után sem érted a rendszer legalapvetőbb elemét - a zónákat, akkor azt javaslom, hogy inkább tedd félre az egészet és keress a közeledben egy olyan szakembert, aki programozott már központokat. Ha a segítségünkkel esetleg sikerülne is felprogramoznod a zónákat, már egy ilyen kis központ is túl komplex ahhoz, hogy itt gyorstalpalón a fejedbe töltsük a teljes rendszer üzembe helyezéséhez szükséges tudást és készségeket...
előzmény: getya #3

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Pedig ot van az utalás!

11.oldal Zóna programozás
Zóna definíciók, Partíció, Zóna opció, Kulcsos kapcs. opció stb.


előzmény: getya #3

Nem elérhető getya

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Köszi a hozzászólást. De sajnos leírásokat már mindet áttanulmányoztam.
Elsődleges kérdésem az lett volna konkrétan a paradox sp 5500-al kapcsolatban, ha a zónákra rákötöm a pir-eket vagy bármilyen nyitó/záró kapcsolót akkor kell-e világítani a kezelőmön a megfelelő zóna számának?
Mert más rendszereknél ez alapjáraton így volt. Vagy ennél ezeket külön aktiválni kell valahogy? Mert erre semmilyen utalást nem találok a leírásokban.
előzmény: eXtra #2

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Szia!

Sajnos egy rendszert nem elég bekötni, azt programozni is (tudni) kell! ;) Szerintem első lépésként kezdd el olvasgatni a leírásokat, mert amíg az alapokon nem rágtad át magad, addig nem igazán tudunk neked érdemben segíteni...
előzmény: getya #1

Nem elérhető getya

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Sziasztok!

Nagyon kezdő vagyok a riasztó témában és már az elején elakadtam, vettem egy Paradox szetet netről. Korábban már volt részem beállítani más rendszereket BOSCH és CROW. Azokkal sikeresen megbirkoztam.

De ezzel nem. Elvileg összeraktam a rendszert mármint kábelezés. Viszont olyan, mintha nem érzékelné a mozgásérzékelőket. Vagyis a kezelőn egyik zona  sem jelez vissza. A korábban ezek maguktól működtek más rendszereknél(bosch,crow).
Lehet, hogy paradoxnál külön aktiválni/engedélyezni kell valahogy a zónákat? Nem tudom.
Ebben kérném a segítségeteket.

Nem elérhető subwoffer

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Akkor ezek szerint le van zárolva..
előzmény: Lacy #24

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
ha nincs lockkolva a központ,akkor reset jumper feldug, utána táp ráad és vár 10 sec.
Ha visszaáll akkor jó ha nem akkor lockolva van.
Az unlock és az ide oda szállítás majdnem drágább, mint egy új.
Géppel usb-n nem megy max vonalszimulátorral telefonvonalon vagy alközponton.
előzmény: subwoffer #23

Nem elérhető subwoffer

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Sziasztok! Segitségeteket Kérem. Van egy Spectra 1725-ös központom egy Spectra 1686H-s kezelővel és 4 mozgás érzékelővel..A problémám az hogy nem tudom beprogramozni,igazából a 4 zónát szeretném rajta beállitani.De a központot visszaszeretném állitani alapértelmezett módba mert úgy kaptam ismerőstől.A mozgás érzékelők már be vannak állitva zónaként.. Esetleg még annyit hogy a géppel usb-n keresztül hogy tudom összekötni?

Előre is köszi a segitséget,ha tudtok segiteni!

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!