Szerző Téma: Segítséget kérek, de nem vagyok szakmabeli!  (Megtekintve 9987 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Dudee1983

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
Jelentem be lett üzemelve a riasztó minden szuperül működik! Ismét tanultam új dolgokat:) köszönöm
előzmény: SLC #15

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
nincs mit, csak meló közben nem tudok mindig gyorsan válaszolni
előzmény: Dudee1983 #14

Nem elérhető Dudee1983

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
Köszönöm szépen a segítséget !
előzmény: SLC #13

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Alapból a központ tud telefon számra csörögnii és beleszirénázik a füledbe, nem kell csak a magántelefonszámot megadni ahogy írtam, a felhasználói gyorsmenüből.
 
előzmény: Dudee1983 #11

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Alapból be van kapcsolva
de nézd meg:
[703] 1-es gom be Egy gombos szokásos/kényszer élesítés  2-es gomb be Stay élesítés engedélyezett
előzmény: Dudee1983 #10

Nem elérhető Dudee1983

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
Még egy kérdés és összeáll a kép teljesen.

"Magán telefonszám felhasználó gyorsmenüből egyszerűen:
Pöcök gomb + Masterkód, MEM, 3 gomb: 1 telszám (4gomb 2 telszám) , 06.........+Enter
 
Éjszakaira meg STAY ahoyg előttem már írták."

Itt mást nem is kell beállítani? Csak megadni a két telefonszámot és ennyi? Most nézegetem a kézikönyvet ebben van egy ilyen opció a 804-es szekcióban, hogy "Magán telefonszám hívása zóna riasztásra (betörés/tűz)" ezt még gondolom engedélyezni kell. Illetve TLM figyelés szükséges ilyenkor? Ha igen mit kell annál beállítani?

előzmény: Dudee1983 #10

Nem elérhető Dudee1983

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
Rendben, köszönöm szépen a segítséget és türelmet ! A partíciót ki is szedem, amit odaérek. A stay gomb illetve az arm gombokat kell menuben aktiválni vagy azok aktiválódnak amint zónát rendelek stayhez illetva armhoz?
előzmény: SLC #9

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Igen.
Nyomva tartod a stay gombot azzal kapcsolod be. Partíciózott rendszernél megkérdezi majd,hogy 1 vagy 2 partíciót akarod.
 
De ne partíciózd, ha csak az otthon maradok / elmegyek dolgot akarod megoldani.
Úgy állítsd be, hogy ha elmegy a gazda akkro teljes élesítésben minden, ha éjszak otthon van akkor Stay -be ami kell az legyen éles csak (Pl ajtók, garázs, ablakok, udvar, nem használt szobák stb)
Akkor ARM-al teljes élesítést tud bekpcsolni, STAY-eléjszakait, kikapcsolni meg kóddal mindkettőt.
előzmény: Dudee1983 #8

Nem elérhető Dudee1983

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
Mivel nem csináltam még stayt és inkább kérdezek, ha nem értek valamit, szóval ha beállítom hogy stay legyen valamelyik zóna, akkor azt a stay gombbal lehjet beriasztani ha jól értelemzem? Akkor csak azokat a zónákat riasztja be amelyek staybe vannak konfigolva?
előzmény: SLC #7

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Zóna programozásban tudod állítani, pl: Zóna definició 09 Azonnali, akkor az teljes élesítésben azonnali, Stay-ben nem élesített.  Zónadeff: 06 Teljesben követő, Stayben nem élesített stb.
 
előzmény: Dudee1983 #6

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!