Szerző Téma: 2Mp Wifi IR kamera + HW IP NVR kombo  (Megtekintve 4523 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:2Mp Wifi IR kamera + HW IP NVR kombo
#12 2014. Július 07. - 12:15:07
0
Techson BB Z6-ig van tesztelve, addig működik.
Dahua egyáltalán nem működik BB-n.
előzmény: bcslaci #11

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:2Mp Wifi IR kamera + HW IP NVR kombo
#11 2014. Július 07. - 12:14:00
0
Techson kiesett  :D , házában olyan van az ügyfélnek és nem működik Z10-en, a telephelyére olyan kéne ami megy. A Z10 op. rendszere nem futtat JAVA alkalmazásokat, a beépített android emulátorán a TC progija elindul, de nem csatlakozik  :( . Eléggé szívás gyanús a dolog, Power, Trióda, Novosec kilőve, ma beszéltem velük.
Lehet ebből is készülékcsere lesz.
előzmény: klaci #10

Nem elérhető klaci

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 110
Re:2Mp Wifi IR kamera + HW IP NVR kombo
#10 2014. Július 07. - 09:14:41
0
Szia!
Ugyan a rendszer paramétereit nem írtad le, így elég széles a szórás. A Techsoon termékek tudják a blackberryt, aztán hogy Z10 vagy nem azt én már nem tudom, de a srácok biztosan.
http://www.powerbizt.hu/kategoriak/videotechnika/techson-n-szeria-ip-nvr/255
(Zárójelben jegyzem meg, az egyik kuncsaftom telefont cserélt, mert a windows phone-hoz nem lehetett klienst találni.)
előzmény: bcslaci #9

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:2Mp Wifi IR kamera + HW IP NVR kombo
#9 2014. Július 06. - 11:00:23
0
Üdv!

Segítség kellene. Olyan IP rendszert keresek aminek van kliensprogramja Blackberry Z10-re, nem arany áron van és jól működik. (nem elég két feltétel teljesülése a háromból  :D )

Köszi

Nem elérhető dudicsj

  • Szakember
  • Kezdő tag
  • *****
  • Hozzászólások: 48
Re:2Mp Wifi IR kamera + HW IP NVR kombo
#8 2013. November 25. - 14:32:07
0
Úgy néz ki sikerült emberünket rábeszélni, hogy mégiscsak kábelezzen. Probléma megoldva.

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Re:2Mp Wifi IR kamera + HW IP NVR kombo
#7 2013. November 22. - 19:08:55
0
Milyen a terep? téglafal? betonfal? távolságok?

Nem elérhető dudicsj

  • Szakember
  • Kezdő tag
  • *****
  • Hozzászólások: 48
Re:2Mp Wifi IR kamera + HW IP NVR kombo
#6 2013. November 22. - 19:01:15
0
Az 5GHz kilőve, beltér és már meglévő, számomra nem ismert WiFi-s rendszer.
A Power-es kamerát és rögzítőt néztem, de az sem WiFi-s, itt jött képbe a PowerLine.

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Re:2Mp Wifi IR kamera + HW IP NVR kombo
#5 2013. November 22. - 18:51:01
0
Én is az 5Ghz-s rendszert javaslom. A héten csatlakoztattam be a 28 kamera mellé még hármat.
Egyébként a Power most dobta piacra az "elfogadható árú" IP kameráit és rögzítőit.
Ez nem reklám volt csak friss infó!  8)

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:2Mp Wifi IR kamera + HW IP NVR kombo
#4 2013. November 22. - 18:43:35
0
A powerline-t tavaly próbáltuk egy országos műintézményben. Miután műemléknek minősül, így nem lehet kábelezni benne. Papírforma alapján 300Mbps-t tudna a próbált egyed, a valóságban 150-180 között mozgott a teszt eredménye. Azon már akár el is futhatna ennyi kamera.
Azonban további tapasztalat nincs, mert roppant lassan őrölnek a malmok és még nincs döntés..... ::)
előzmény: dudicsj #1

Nem elérhető r2d2

  • Szakember
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 92
Re:2Mp Wifi IR kamera + HW IP NVR kombo
#3 2013. November 22. - 18:39:16
0
Üdv!
Esetleg használj sima lanos IP kamerát és azt illeszd 5GHz NanoStation-höz, vagy AirGrid.-hez, +5G körsugárzót, ha megvan a központ és az AP-k között a pont pont láthatóság, nem lesz vele gondod szerintem, mert 5GHz, nem terhelt, mint a 2,4es és mivel irányított antennákról beszélünk, így a minősége sem lesz rossz, de persze az kb, 15k+ kameránként, de legalább nem lesz gondod a pici 4dBi kamera antennákkal, meg a 2.4-es terheltséggel. Amennyiben olcsóbbért akarod megúszni, akkor is érdemes, inkább külön wifis cucchoz tenni a lanos kamerát, mert a külön eszközöknek jobb a nyeresége.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!