Szerző Téma: 2Mp Wifi IR kamera + HW IP NVR kombo  (Megtekintve 4522 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:2Mp Wifi IR kamera + HW IP NVR kombo
#12 2014. Július 07. - 12:15:07
0
Techson BB Z6-ig van tesztelve, addig működik.
Dahua egyáltalán nem működik BB-n.
előzmény: bcslaci #11

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:2Mp Wifi IR kamera + HW IP NVR kombo
#11 2014. Július 07. - 12:14:00
0
Techson kiesett  :D , házában olyan van az ügyfélnek és nem működik Z10-en, a telephelyére olyan kéne ami megy. A Z10 op. rendszere nem futtat JAVA alkalmazásokat, a beépített android emulátorán a TC progija elindul, de nem csatlakozik  :( . Eléggé szívás gyanús a dolog, Power, Trióda, Novosec kilőve, ma beszéltem velük.
Lehet ebből is készülékcsere lesz.
előzmény: klaci #10

Nem elérhető klaci

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 110
Re:2Mp Wifi IR kamera + HW IP NVR kombo
#10 2014. Július 07. - 09:14:41
0
Szia!
Ugyan a rendszer paramétereit nem írtad le, így elég széles a szórás. A Techsoon termékek tudják a blackberryt, aztán hogy Z10 vagy nem azt én már nem tudom, de a srácok biztosan.
http://www.powerbizt.hu/kategoriak/videotechnika/techson-n-szeria-ip-nvr/255
(Zárójelben jegyzem meg, az egyik kuncsaftom telefont cserélt, mert a windows phone-hoz nem lehetett klienst találni.)
előzmény: bcslaci #9

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:2Mp Wifi IR kamera + HW IP NVR kombo
#9 2014. Július 06. - 11:00:23
0
Üdv!

Segítség kellene. Olyan IP rendszert keresek aminek van kliensprogramja Blackberry Z10-re, nem arany áron van és jól működik. (nem elég két feltétel teljesülése a háromból  :D )

Köszi

Nem elérhető dudicsj

  • Szakember
  • Kezdő tag
  • *****
  • Hozzászólások: 48
Re:2Mp Wifi IR kamera + HW IP NVR kombo
#8 2013. November 25. - 14:32:07
0
Úgy néz ki sikerült emberünket rábeszélni, hogy mégiscsak kábelezzen. Probléma megoldva.

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Re:2Mp Wifi IR kamera + HW IP NVR kombo
#7 2013. November 22. - 19:08:55
0
Milyen a terep? téglafal? betonfal? távolságok?

Nem elérhető dudicsj

  • Szakember
  • Kezdő tag
  • *****
  • Hozzászólások: 48
Re:2Mp Wifi IR kamera + HW IP NVR kombo
#6 2013. November 22. - 19:01:15
0
Az 5GHz kilőve, beltér és már meglévő, számomra nem ismert WiFi-s rendszer.
A Power-es kamerát és rögzítőt néztem, de az sem WiFi-s, itt jött képbe a PowerLine.

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Re:2Mp Wifi IR kamera + HW IP NVR kombo
#5 2013. November 22. - 18:51:01
0
Én is az 5Ghz-s rendszert javaslom. A héten csatlakoztattam be a 28 kamera mellé még hármat.
Egyébként a Power most dobta piacra az "elfogadható árú" IP kameráit és rögzítőit.
Ez nem reklám volt csak friss infó!  8)

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:2Mp Wifi IR kamera + HW IP NVR kombo
#4 2013. November 22. - 18:43:35
0
A powerline-t tavaly próbáltuk egy országos műintézményben. Miután műemléknek minősül, így nem lehet kábelezni benne. Papírforma alapján 300Mbps-t tudna a próbált egyed, a valóságban 150-180 között mozgott a teszt eredménye. Azon már akár el is futhatna ennyi kamera.
Azonban további tapasztalat nincs, mert roppant lassan őrölnek a malmok és még nincs döntés..... ::)
előzmény: dudicsj #1

Nem elérhető r2d2

  • Szakember
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 92
Re:2Mp Wifi IR kamera + HW IP NVR kombo
#3 2013. November 22. - 18:39:16
0
Üdv!
Esetleg használj sima lanos IP kamerát és azt illeszd 5GHz NanoStation-höz, vagy AirGrid.-hez, +5G körsugárzót, ha megvan a központ és az AP-k között a pont pont láthatóság, nem lesz vele gondod szerintem, mert 5GHz, nem terhelt, mint a 2,4es és mivel irányított antennákról beszélünk, így a minősége sem lesz rossz, de persze az kb, 15k+ kameránként, de legalább nem lesz gondod a pici 4dBi kamera antennákkal, meg a 2.4-es terheltséggel. Amennyiben olcsóbbért akarod megúszni, akkor is érdemes, inkább külön wifis cucchoz tenni a lanos kamerát, mert a külön eszközöknek jobb a nyeresége.

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:2Mp Wifi IR kamera + HW IP NVR kombo
#2 2013. November 22. - 16:56:50
0
WiFi-t szerintem felejtsd el ilyen kameraszámnál. Lehet, hogy van belőle jó is, de kis hazánkban többnyire kínai cuccok vannak kissé túlárazva, azok meg nem a stabilitásukról híresek, ráadásul nagyon sok környezeti hatás is korlátozni fog, nem beszélve arról, hogy a wifi igen könnyen zavarható.
Powerline átvitelről sok tapasztalatom nincs, egy próbát megér, gondolom jelentősen fejlődött a technológia az elmúlt években.
előzmény: dudicsj #1

Nem elérhető dudicsj

  • Szakember
  • Kezdő tag
  • *****
  • Hozzászólások: 48
2Mp Wifi IR kamera + HW IP NVR kombo
#1 2013. November 22. - 15:35:06
0
Üdv!

Fenti témában kellene nekem segítség. Merre induljak? 2 rendszerről lenne szó egy 8 és egy 5 kamerásról. Próbáltam emberünket lebeszélni, de ragaszkodik a WiFi-s kamerákhoz mert, hogy nem lehet kábelezni. Telepített már valaki ekkora számban Wifi-s kamerákat ami működött is? Milyet? Nem nagyon találtam olyat ami jó lenne. 2Mp+IR+fix3,6mm elég lenne. Esetleg felmerült, hogy ha a kameráknak úgy is kell táp és a 220V-ot oda kell kábelezni akkor PowerLine átvitellel megoldani. Ilyet csinált már valaki? Én sok-sok évvel ezelőtt csináltam PowerLine-ból hálózatot egy hotelben akkor még max 85Mbps volt de sosem működött igazán jól.

Köszi.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!