Szerző Téma: Paradox SP4000 és Sagem RT3000 összekötése  (Megtekintve 16775 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető dlaca

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 13
800: 6,7,8
802: 5




Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385
800: 8 ?
802: ?


előzmény: dlaca #30

Nem elérhető dlaca

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 13
Ha leveszem a központot tökéletes a modem! Fel lehet hívni és lehet is róla hívástindítani!
A programozással lehet biztosan a gond, csak már mindent megnéztem és tanácstalan vagyok!
előzmény: dlaca #28

Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385
Sagem központ nélkül letesztel!
Ha jó, akkor meg rosszul lett programozva.

előzmény: dlaca #26

Nem elérhető dlaca

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 13
Kedves Lacy!
Köszi az infot, de ez 2000 Ft volt, az pedig kb. 20000
Ez egy sima telefonvonal pótló GSM modul akkuval, amihez a faxot is lehet csatlakoztatni. (http://www.mobilforce.hu/adapterek.html)
Eredetileg ezért vettem, mivel ahol lakom nincs vezetékes vonal és faxom pedig volt.
Közben megvilágosodtam, ha már van 1 ilyenem akkor a telefonos részét rá tudnám a riasztóra is kötni. Ez meg is történt, de a programozásnál kis gikszer adódott és a lentiek szerint megakadtam!
Üdv?
Laci

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
tudunk
add el a Sagemet és vegyél egy Paradox PCS250-et...
mijaza Sagem kommunikátor??? én attól a francia cégtől még működő bármit nem találtam egy fosadék gyártó már bocs

előzmény: dlaca #26

Nem elérhető dlaca

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 13
Sziasztok!

Van egy sp4000 típusú riasztóm K10 kezelővel. Vásároltam hozzá 1 Sagem rt3000 modemet.
Összekötöttem és a korábban leírtak szerint programoztam a telefonszámokat, de sajna nem kommunikál.
A kezelő TBL 4-2 hibát jelez, ami nem kommunikál az 1 távfelügyeleti telefonszámmal!

Tudnátok segíteni?
Köszönettel:
Laci
« Utoljára szerkesztve: 2014. Március 09. - 10:08:32 írta dlaca »

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!