Szakmai kategória > Általános szakmai témák

A biztonságtechnikában eltöltött 30 éven túliak társasága

(1/9) > >>

uni2008:
 :)előzmény: Karsay #31

vg:
??? Miert is nem lehet pontosan ugyanolyan egyszeruen blokkolni? Ja mert egyszerubben lehet. Hiszen csak el kell nyomni a frekit. Miutan simplex csatorna nem kap visszajelzest a vetelrol, azaz csak belekopi az eterbe es vege.
 8)
Ui: jahogy Laci mar valaszolt ra....előzmény: Karsay #41

L. Pásztor:
Urban Legend !!!   Egy diszkrét frekvencián működő 2W-os rádiót sokkal könnyebb blokkolni, mint egy 2W-os GSM-et ...

Imádom az olyan youtube szintű jammer-elést, amikor odanyomják a 2AA elemmelműködö jammert a GSM antenna mellé, és diadal-ittasan mutogatják, h nesze, itt van .... elnyomtuk.  Az ilyen azt szoktam mondani, h én a GSM-mel felmegyek az 1 emeletre, és az utcáról próbáljon valaki jammer-elni.... nem fog menni.

Ugyanezt egy fix frekis rádió esetében pillanatok alatt össze lehet hozni egy 2 db AA-s elemet tartalmazó készülékkel, egy adott frekvencián. És még csak nagy szakértelem sem kell, hozzá, csak a freki pontos ismerete.

előzmény: Karsay #41

mot:
COCOM lista...  :o Mióta nem hallottam ezt a kifejezést.előzmény: L. Pásztor #38

Karsay:
Rádiós rendszer volt telepítve..... később a Dir - Con használta ezt a megoldást, illetve használja ma is...
De Marót Laci a Rimtitől amikor eljött alakította meg a cégét, és használja a rádiós rendszert, azt nem lehet egyszerűen blokkolni mint a gsm-et.
előzmény: H. József #40

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése