Szerző Téma: Techson DVR 558 H.264-ből You Tube videó  (Megtekintve 2047 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető krikli

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Klassz, akkor én kb minden hibalehetőséget egyszerre eljátszottam, 8Gb, NTSF, és még üres sem volt...
Keresek kisebb pendrive-ot, aztán próbálkozom tovább!
Köszi!
Krik

előzmény: Lacy #7

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
elég hepciás a pendrájvokra is, először is FAT 32 nél nem lehet "jobb" rendszere d az se kizárt hogy csak 16-os
Másik, hogy üres legyen mert ha van rajta bármi, akkor nem ír rá
és persze a típusa is számíthat na meg a mérete, talán 1-2-4G nál nem lehet nagyobb.
De már olyan régi cucc én sem emlékszem mindenre

előzmény: krikli #6

Nem elérhető krikli

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Köszi! Igen, én is ettől féltem, ez azért elég komoly munka. A winyót rádugva dokkolóra látszik a pc-n? Tehát lehetne esetleg közvetlenül használni?
Sajna nincsen meg a DVR távvezérlője, mert esetleg úgy is használhatnánk, h a kamerákat kacsolnánk felvétel közben.
Illetve még azt sem találtam meg, milyen pendrive-ra lehet menteni, az enyémeket nem ismerte fel, bár kijelezte, de nem is indította el a mentést.
 
előzmény: Lacy #5

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
az 558 saját lejátszó szoftvere tudja hogy képet váltson menet közben, de azt nem tudod max. képernyős videomentéssel lerögzíteni vinyóra de az ölég tré lesz.
A megoldás, hogy egyenként mented a fájlokat, majd egy videoszerkesztő progival összefűzöd ahogy szeretnéd kameránként és felvételenként.

előzmény: krikli #4

Nem elérhető krikli

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Nem, nem erre gondoltam! Van egy DVR, négy, egyszerű 380soros  kamerával készített-egyszerre felvett jelenet, amit netes feltöltéshez át kellene alakítani, meg kellene vágni.
Vmi olyasmire gondoltam, h megy a négy kamera képe osztott négyes képen, és lehet váltani-kijelölni mi kerüljön a végleges videóba! Aztán már csak az átkonvertálás kell.

előzmény: mot #3

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
Mert ha igen, akkor vannak progik, amik a PC/laptop monitor kimenetének jelét rögzítik jól használható videoformátumban. Sajnos nevet nem tudok mondani, mert csak beszélgettünk róla és úgy hallottam. De akár valami videojel digitalizáló kütyüt is bevethetsz.  :D
előzmény: BeniJoe #2

Nem elérhető BeniJoe

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 46
Már úgy érted, hogy a pc-n használt CMS programot használva, szeretnél egy bemutatót készíteni működés közben?
előzmény: krikli #1

Nem elérhető krikli

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
0
Sziasztok!
Érdeklődnék, létezik-e akár profi, fizetős program, amivel a pc-vel hálózaton összekötött DVR felvételéből jeleneteket, kamerákat váltva használható videó készíthető?
Köszönettel:
Krik

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!