Tűz- és behatolásjelzés > Központok és kiegészítőik

Villbaus Secolink központról tapasztalat?

<< < (3/3)

marczy:
Én elégedett vagyok vele. Úgy kötöd a zónákat ahogy akarod (akár külön "módszerrel" mindet - NC, DEOl stb), 2 perc alatt programozható (ha nem GSV GPRS-t használsz) akár számgép nélkül is. Csak a 3 zónával kell vigyázni (a 800/808-as központnál) mert valamiért tévesen szokott riasztani... A GSV előnye, hogy laptopra kötve egyből látható a térerő, tehát akár előre is tudni lehet, hogy jó helyen lesz-e a központ, vagy valami árnyékolja a kommunikációt. Én szeretem. Kevés a meghibásodás, és felhasználóbarát.előzmény: #2

marczy:
Szerintem érdemes, mert szabad kezet ad mindenben. Úgy kötöd a zónákat ahogy akarod (akár külön "módszerrel" mindet - NC, DEOl stb), 2 perc alatt programozható (ha nem GSV GPRS-t használsz) akár számgép nélkül is. Csak a 3 zónával kell vigyázni (a 800-as központnál) mert valamiért tévesen szokott riasztani... A GSV előnye, hogy laptopra kötve egyből látható a térerő, tehát akár előre is tudni lehet, hogy jó helyen lesz-e a központ, vagy valami árnyékolja a kommunikációt. Én szeretem. Kevés a meghibásodás, és felhasználóbarát.  :) előzmény: #1

czegany:
Sziasztok!

Érdekelne a véleményetek egy témában.

Már közel 400 rendszert telepítettem, 99% DSC és Paradox, és ma felraktam egy litván kis-központot  egy hozzá tartozó GSM-el. Ez egy SecoLink nevű központ, egy nem túl szép, de alapáron is LCD szöveges kijelzővel. Programozni egy közönséges USB kábellel lehet, úgy, hogy a kábel a kezelőbe kerül (nem a sapjzban kell brékelni a befőttes üvegek között, vagy a beépített szekrényben).
Szal jól kezdődött. Programozása teljesen "telepítőbarát", az egymással összefüggő dolgok egy helyen. Pl. a zónaneveket csak egy helyre kellett beírnom, ezt átvette a kezelő is, és a GSM is ezeket a zónaneveket küldi riasztás esetén. A legkisebb központ is négy partició, nyolc zóna, LCD kezelő, és több modullal is bővíthető  A rendszert ki-be lehet kapcsolni mobilról bla..bla..
Ismeritek ezt a Secolink központot, és kiegészítő moduljait? Jónak látom, nem drága, tényleg moduláris. "Mintha" mindenből a jókat lopták és/vagy szedték volna össze. Szerelitek, érdemes vele foglalkozni,?

vlezlee:
Érdekelne, hogy valaki használt/használ-e secolink központokat (villbau féle)? Milyen tapasztalatok vannak vele?

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése