Tűz- és behatolásjelzés > Távfelügyelet

Fizetős lett a paradox my home

<< < (21/21)

Lacy:
Igen én is ezt akartam még írni
A másik, hogy nincs !! alternatíva mert vagy frissítesz vagy 2017 végére megszűnik a "régi" módi
előzmény: handras #17

Ryki:
Várom már hogy ugyan ez az üzletpolitika megjelenjen a kamerarendszerek dydns szolgáltatásánál is.... :-X 
Azért legyünk őszinték a paradox is rálépett egy elég szar ösvényre. előzmény: handras #17

handras:
Ez azért baromi jó, mert egy csomó ügyfelemet beszéltem rá a modulra, néhány tízezer forintért, akik majd jövő ősztől fizethetik az éves díjat is...
Úgy gondolom nem leszek népszerű, amikor ezt elmondom nekik!előzmény: Lacy #16

Lacy:
én már anyáztam egy kiadósat ezért ...
ajóbüdöskáanyjukat... telhetetlen mocsoknép
azért moslékok mert az esélyét sem adják meg - elvben mert még nem tudjuk - hogy saját szolgáltatást használjon bárki, tehát pl ha valaki fizet egy dyndns vagy no-ip szolgáltatásért pl kamera, akkor az fizessen újra a riasztóért is
ráadásul a pénzéhes tetvek éves szinten be akarják szedni az iParadox árát, mert évi 10 dodo lesz pl a díj ugyan az egész család ingyen használhatja (nem mint ha eddig nem így lett volna) de ugye ez becsöpög IP 150 /db áron hát csak úgy kb 50e felhasználó mondju havonta nem mondtam nagy számot, az ugye mennyi lóvé is? szerintem dögöljenek meg nyugodtan a kitalálói :)előzmény: bcslaci #15

bcslaci:
Fizetős lett a paradoxmyhome.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése